reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy wszystkie zrezygnowalyscie ze słodyczy? To moje jedyne uzależnienie....nie pije kawy, alkoholu. ..ale jakoś ze słodyczy nie mogę zrezygnować :(
Mi sie po prostu nie chce. Ale ogólnie jem czasami [emoji5]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ok ok dzięki
Rety ale Ty jesteś zorientowana w temacie aż mi wstyd, że wiem tak mało
Ciesz sie im mniej tym lepiej. To ze wiem wiecej zbaczy ze nie mialam tego szczescia zeby udalo sie za 1 i za 2 razem a jak sie nie udaje to tak jak mowila annamarie drazy sie temat szuka. A minal dokladnie rok odkad dolaczylam tu na forum wiec troche sie tu informacji przewinelo przez ten czas. A tez bylam zielona w temacie :)
 
Dawno mnie nie było wiadomo dlaczego, dzisiaj wkoncu jakoś ostatnimi siłami byłam zrobić badania jestem załamana i nie wiem co mam dzisiaj robić właśnie dostałam wyniki jestem w 9 tygodniu ciąży mam anemie progesteron wynosi 37,4 tyle to.ja miałam 8 dpt biorę dwa razy dziennie duphaston i Crinone na noc i nie wiem dlaczego taki niski. Jutro mam endokrynologa moje tsh 0,411 też jakaś masakra nie wiem co się dzieje. Proszę was o pomoc z tym progesteronem cxy mam dzwonić do ginekologa który mnie teraz prowadzi
Z tego co się orientuję to Twój progesteron mieści sie w normach jak na I trymestr.Przynajmniej tak mam w tabeli z Invicty. A jaką masz hemoglobinę?u mnie tez nie ciekawie bo 10.
Nie stresuj się...lekarz cos na pewno na to zaradzi.Ciężko miec dobre wyniki krwi jak się tyle co Ty wymiotuje...w krótce nadrobisz straty ❤
 
reklama
Dawno mnie nie było wiadomo dlaczego, dzisiaj wkoncu jakoś ostatnimi siłami byłam zrobić badania jestem załamana i nie wiem co mam dzisiaj robić właśnie dostałam wyniki jestem w 9 tygodniu ciąży mam anemie progesteron wynosi 37,4 tyle to.ja miałam 8 dpt biorę dwa razy dziennie duphaston i Crinone na noc i nie wiem dlaczego taki niski. Jutro mam endokrynologa moje tsh 0,411 też jakaś masakra nie wiem co się dzieje. Proszę was o pomoc z tym progesteronem cxy mam dzwonić do ginekologa który mnie teraz prowadzi
A jak mam pytanie jakiego wyniku się spodziewałas? Tego progesteronu?
 
Do góry