reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A proszę bardzo :
1494611710-aaaaaa.jpeg

1494611719-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.10.2017
Czad :D
 
reklama
Też byłam pewna ze nie wyszlo poszlam na betę bo lekarka mi kazala i wyszlo[emoji13]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
głowa pełna marzeń i to jest drugie podejście, ale boje się o skutki antybiotyków i furaginum.
 
Jestem po wizycie (nie krzyczcie ze się nie wpisałam ale obsługa kalendarze na tel odbiera mi chęci na wszystko hehe). Dzieci ładnie rosną, mają po ok 150-170 g. i od razu po wizycie pobieglam na zakupy zeby uczcić dobre wieści.

[emoji127] 28.10.2017

Super!!! Fajnie, ze znasz plci dzieciakow. Ja juz odliczam dni i juz bym chciala wiedziec czy dziedzic czy dziedziczka [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kate_p7, czy doradzisz mi coś?
Mam amh >3, plemniki morfologia 2%, ruchliwość 26%, żywych 80% (rok temu była jeszcze ruchliwość 6% i żywych 25%), mam 35 lat. Raz byłam naturalnie w ciąży 2 lata temu, poronienie zatrzymane w 7tc (krwiak).
Dlaczego po pierwsze urosło mi tylko 3 pecherzyki przy menopurze 225j (przy zwykłym clo mi tez rosły 2-3..) i dlaczego moje zarodki nie dotrwały do 3 doby? Napisali dokładnie "oba zarodki nie wykazują podziału".
Czy myślisz ze to problem jakości komórki jajowej czy plemnika?
Co zbadać, co zmienić..?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
kate napewno co w tej kwesti sie wypowie. Ja napisze Ci jeszcze raz ze przy wiekszych problemach a takie wyglada na to ze masz trzeba wybierac najleszych lekarzy z najbardziej doswiadczonymi embriologami. Pisalam juz Ci ze ja 2 lata temiu w parensie w rz-wie mialam identyczne dawki i leki ciekawe co by ci teraz zaproponowali.
 
reklama
Do góry