reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mam to samo, dziś 6dpt i juz robiłam sikacza, jedna kreska. Wiem ze nie powinnam, ale czytałam ze niektórym juz wychodzi i liczyłam na cud. Jutro druga weryfikacja, nie doczekam sie, chyba o 7:00 pójdę na pobranie. Mam przeczucie ze się nie uda:(
Nie No 6 dpt to zdecydowanie za wcześnie, nawet na najbardziej "czułego" sikacza.
 
reklama
Cud, mnie mówili, że tak czasem bywa i to zaledwie 2-3% max! Też takiego pragnę, aczkolwiek u mnie mówią, że ja mogę tego nie udźwignąć. Dlatego też nie pozwalają mi na dwa zarodki. :(
Mi też odradzam 2 mówił że bliźniaka to są fajne ale już w domu. Nastawiam się na 1 a tu taki gratis. Narazie jestem w szoku
 
Jestem po wizycie (nie krzyczcie ze się nie wpisałam ale obsługa kalendarze na tel odbiera mi chęci na wszystko hehe). Dzieci ładnie rosną, mają po ok 150-170 g. i od razu po wizycie pobieglam na zakupy zeby uczcić dobre wieści.

[emoji127] 28.10.2017
Ekstra! Pochwal się co fajnego kupiłaś? :)
 
Ekstra! Pochwal się co fajnego kupiłaś? :)
A proszę bardzo :
1494611710-aaaaaa.jpeg

1494611719-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry