reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja chyba zwariuję czekając na wynik bety- miał być o 16 i nic:( Czuję się okresowo i jestem strasznie wkurzona- mogłabym kogoś pogryźć. To chyba jakiś mega zespół napięcia przedmiesiączkowego jakiego jeszcze w życiu nie miałam. Mąż już ma mnie dosyć. Wzięłam nospę i relanium bo już sama siebie nie mogę znieść. Chcę mi się płakać: ((( Wiem, że moje samopoczucie oznacza tylko jedno:(((( Przepraszam, ale musiałam się wyżalić.
Wiem jak to jest mieć wachania nastroju, to czekanie na wynik strasznie meczy psychicznie.. czekamy na wieści i trzymamy mocno kciuki
 
reklama
Dziewczyny ja chyba zwariuję czekając na wynik bety- miał być o 16 i nic:( Czuję się okresowo i jestem strasznie wkurzona- mogłabym kogoś pogryźć. To chyba jakiś mega zespół napięcia przedmiesiączkowego jakiego jeszcze w życiu nie miałam. Mąż już ma mnie dosyć. Wzięłam nospę i relanium bo już sama siebie nie mogę znieść. Chcę mi się płakać: ((( Wiem, że moje samopoczucie oznacza tylko jedno:(((( Przepraszam, ale musiałam się wyżalić.

Nie martw sie Kochanie, tak długo to trwa bo liczą Twoja wysoka bete! [emoji1317][emoji1303][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzisiaj pobrano mi 11 oocytow. Czuję się nawet nieźle, oprócz kroplowki nic przeciwbolowego nie biorę.Mam robić zastrzyki z clexane o stalej porze wieczorami .mysle ze o 18 to odpowiednia pora,a jak wy bierzecie?
Super wynik.
Ja clexane biorę rano a wieczorem acard

[emoji127] 28.10.2017
 
Juz po wizycie. Pobrali mi krew i wymaz na badania. W poniedziałek mam sprawdzić na stronie internetowej czy są juz wyniki krwi , jeśli tak to mam zadzwonić do lekarza i wtedy powie resztę. Dowiedziałam się również ze że względu na moja endometrioze będziemy szli długim protokołem.
 
Dziewczyny ja chyba zwariuję czekając na wynik bety- miał być o 16 i nic:( Czuję się okresowo i jestem strasznie wkurzona- mogłabym kogoś pogryźć. To chyba jakiś mega zespół napięcia przedmiesiączkowego jakiego jeszcze w życiu nie miałam. Mąż już ma mnie dosyć. Wzięłam nospę i relanium bo już sama siebie nie mogę znieść. Chcę mi się płakać: ((( Wiem, że moje samopoczucie oznacza tylko jedno:(((( Przepraszam, ale musiałam się wyżalić.
mam to samo, dziś 6dpt i juz robiłam sikacza, jedna kreska. Wiem ze nie powinnam, ale czytałam ze niektórym juz wychodzi i liczyłam na cud. Jutro druga weryfikacja, nie doczekam sie, chyba o 7:00 pójdę na pobranie. Mam przeczucie ze się nie uda:(
 
mam to samo, dziś 6dpt i juz robiłam sikacza, jedna kreska. Wiem ze nie powinnam, ale czytałam ze niektórym juz wychodzi i liczyłam na cud. Jutro druga weryfikacja, nie doczekam sie, chyba o 7:00 pójdę na pobranie. Mam przeczucie ze się nie uda:(
Też byłam pewna ze nie wyszlo poszlam na betę bo lekarka mi kazala i wyszlo[emoji13]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Do góry