reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba we wtorek zdecyduje się na tą betę, jak pojadę odebrać L4 z kliniki to obok jest to laboratorium gdzie moja klinika robi badania wejdę sobie tam całkiem prywatnie i poproszę o wysłanie wyników do mnie na e-maila i zapłacę normalnie a w klinice się nie przyznam chyba że oni sami im ten wynik prześlą...
 
reklama
Mam wyniki- 0.3 także u mnie też porażka, było zbyt pięknie; (

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie trzeci transfer zakończył się urodzeniem robala:-) także cierpliwości daj czasowi czas. IVF to loteria czasem udaje się od razu, a czasem trzeba poczekać. My wiemy, że mamy kogoś do transferowania :-) nie tak jak w klasycznym poczęciu. Mimo , że pomagamy naturze to potem wszystko idzie bez naszej ingerencji, nie mamy na nic wpływu tak jak w klasycznym poczęciu.
 
Chyba we wtorek zdecyduje się na tą betę, jak pojadę odebrać L4 z kliniki to obok jest to laboratorium gdzie moja klinika robi badania wejdę sobie tam całkiem prywatnie i poproszę o wysłanie wyników do mnie na e-maila i zapłacę normalnie a w klinice się nie przyznam chyba że oni sami im ten wynik prześlą...
Jak to 5dniowy człowiek najwcześniej 6dpt można zrobić betę:-) do 10dpt już musi być.
Jak 3dniowy to najwcześniej 8dpt. Widzę, że dziewczyny robią testy z moczu, ale to najwcześniej 9dpt(5dniowy) i tylko z porannego moczu!!
 
AniaCh bardzo mi przykro, nie ma nic gorszego niż strata dzieciątka. Liczę po cichu na jakiś cud, może serduszko ruszy!? czasem są pomyłki i inne cuda.. Trzymam kciuki za drugiego człowieka, walcz dalej chłopaku!
 
reklama
Nospe możesz spokojnie brać tygodniami. Ja bym zadzwoniła do ginekologa bo może za niska dawka progesteronu jest i są skurcze. One niestety mogą być o wysokiego estradiolu, dlatego daje się końskie dawki progesteronu. Który to tydzień? mnie brzuch bolał po pierwszym trymestrze:-) czasem dziewczyny odczuwały dyskomfort dużo wcześniej..
Progesteron mam wysoki estradiol niski, 5 tydzień czuję w środku z lewej strony takie pulsacyjne skurcze takie rozpieranie. Jeszcze tak jak dzisiaj nie miałam, nic wzięłam nospe leżę teraz później jadę na cmentarz może trochę świeżego powietrza dobrze mi zrobi czekam jeszcze na wyniki moczu bo wczoraj bolało mnie, więc może ma to jakis zwiazek
 
Do góry