reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .
przykro mi Kochana:(:(.dobrze ,ze juz wiesz ,kiedy kolejne podejscie .nastepnym razem sie uda napewno.
 
Ostatnia edycja:
Tak szczerze mowiac to te bety nic mi nie mowia i nie wiem jak robic takie testy. W labolatorium? Mieszkam w uk i tu mnie o niczym nie informuja o zadnych wynikach. Czuje sie jak taka biedna slepa owieczka lecaca za stadem Dopiero dzien po transferze a ja juz siedze na na szpilkach czy sie udalo. Wiem ze to glupota ale wczoraj dwa testy zrobilam ciazowe. Oczywiscie negatywne.
dzien po transferze robisz testy???? to zdecydowanie za wczesnie.nie rób sobie tego.po co Ci te nerwy? i tak Ci nic na tym etapie nie pokaze.zrob 12 dzien po transferze.na spokojnie
 
Mam pytanie do kiedy można brać nospę bo właśnie znowu wzięłam bo mam takie skurcze tak nie dzisiaj ciągnie wszytko i boli mam nadzieję, że tak ma być bo powiem takiego bólu jesxze nie miałam

Ja biorę cały czas bo boję się właśnie tych skurczy jak raz nie wzięłam to od razu skurcze. Z tego co wiem nospe można brać całą ciążę nie zaszkodzi. Nawet mi ostatnio pani w środę jak dzwoniła z wynikiem powiedziała nospe można brać bez obaw....
 
reklama
Tylko ja jestem w stanie pokazać gdzie mnie... cignie/rozpiera/drażni. To dopiero początek 5t i nie wiem czy już w tym momencie byłby ten "rozrywający ból", o którym mówisz. Prawa noga mi też trochę drętwieje. No dziwnie się czuję.
Madziu mnie tez czasem tak boli ,ze az promieniuje na noge ,ale wszystko jest w porzadku.te pierwsze tygodnie dadzą nam w kość
 
Do góry