reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Coś ten kwiecień słaby:( oczywiście nie dla wszystkich- Roksii supeeeeer :) i wszystkim pozostałym gratuluję......
Dzisiaj dwie smutne bety, przykre.
Mnie wczoraj poinformowali w pracy ze od 1 mają mogę szukać sobie innej (kończy mi się umowa ostatniego kwietnia ) kurna to ja specjalnie robie miesiąc przerwy żeby mnie nie zwolnili. Teraz nie ma dzidziusia:(:(nie ma pracy :(nie ma nic :no2: nie lubię tych świąt
wiem,ze teraz jest Ci ciezko ale bedzie dziecko,bedzie nowa praca,wszystko sie ułoży tak jak trzeba.czasem potrzeba czasu.
 
Ja bym chyba wolała wiedzieć, ale to jest bardzo indywidualna decyzja, i jeśli będziesz się czuła bardziej komfortowo ze względu na święta, zrób bete po świętach. Wtedy juz powinna by c wysoka.
no na wtorek 18.04 czyli zaraz po swietach to juz lekarz kazal mi zrobic.i z mezem uznalismy ze zeby sobie swiat nie zepsuc to zrobimy po swietach:)
 
Emilianka6966 przykro mi, byłam prawie pewna że u Ciebie beta bedzie ładna ale całe szczęście masz jeszcze 5 dzieciaczków na zimowisku wiec masz po kogo wrócić.

Nasze pozostałe 2zarodki przestały się rozwijać i dziś się dowiedzieliśmy że nie można ich było zamrozić. Tak więc jedyna nadzieja w tych kropkach, ktore mam w brzuszku, oby były dzielne i z nami zostały.
Zostana napewno z Toba. Ilu dniowe mialas zarodki? Kiedy betujesz? Ja mialam transfer dwoch 5-dniowych mrozakow we wtorek dzien przed Toba. [emoji4] Trzymam kciuki [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U kogo się leczylas immunologicznie? Możesz mi coś więcej napisać o tym?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ja leczę się i dr Wojciech Sydor prywatny gabinet ma w Krakowie ale przyjmuje też w Katowicach w klinice Gyncetrum. Jest to bardzo dobry lekarz kieruje na masę badań ale właśnie dzięki niemu jestem na tym etapie że jestem w ciąży jeszcze nie potwierdzonej przez USG ale już w czwartek pierwsze USG może pęcherzyków może już serduszkowe zobaczymy. Przede wszystkim priorytet dla niego to jest badanie AlloMLR i NKtest, robił też wszystkie badania na zespół antyfosfolipidowy trochę kasy zostawiłam ale opłacało się. Jestem po szczepieniach w Łodzi limfocyty mi partnera i przed transferem miałam wlewy z intralipidu i biorę sterydy. Te właśnie dwa badania o których pisałam wyszły złe i od razu było reakcja lekarza i teraz się udało.
Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania mogę odpowiedzieć, napisałam tak ogółem.
 
Witam. Przechodzę z wątku iui vo teraz czeka nas kolejny krok :) a zarazem ostatnia szansa na dziecko. Czytam wątek od początku ale dopiero ogarnelam 100 stron. Opiszę w skrócie. Maz azospermia korzystamy z dawcy. 3 iui druga udana ale cp. W maju pierwsza wizyta przed in vitro. Jakieś macie rady na początek?
 
reklama
Hej dziewczyny ja narazie nie mam czasu na bb przykro mi ze nie moge z wami byc na bierząco odczytałam tersz ze Sol nie udało sie bardzo mi przykro i sciskam cie[emoji17]
Ja jestem taka chora ze nie ma. Głosu smarki leca non stop to samo moj synek ma
Gorączkę a lekarka suka nje chche dac antybiotyku takze dzidiaj zosbaczymy jak bedzie jak cos to pojdziemy do szpitala ...
Ja miałam z owu plamienie byłam u mojego gina na wizycie nie planowanej zrobił usg ale nie było Jesszcze duzo widac ... normlanie mam 21 kwietnia w klinice termin. A wy jak myslicie widac tam jakis zarodeczek?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry