reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dzisiaj znowu mam plamienie właśnie zobaczyłam ahhh planowana @ i cały dzień kicham i później boli mnie brzuch i Janik po tym oby było Oki wszytko
Te plamienia to jakaś zmora. Tak jakby łatwo było zajść w tą ciąże. Mnie męczyły cały pierwszy trymestr. Mimo, że już 4 tygodnie ich nie ma to każda wizyta w toalecie wiąże się ze strachem, że znowu wrócą.
 
Super, bedzie nam razniej :) caly czas sie zadtanawiamy ile przytulic, ale chyba pozostaniemy przy jednym. A ty ile kropek przytulasz i ilu dniowych ??
Miesiąc temu przy nieudanym transferze jednego kropka tulilam a teraz dwa ktore zostaly bo mielismy w sumie 3 zarodki 5 dniowe. Dokladnie bedzie nam razniej[emoji173] [emoji4] o ktorej masz transfer bede trzymać kciuki.!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te plamienia to jakaś zmora. Tak jakby łatwo było zajść w tą ciąże. Mnie męczyły cały pierwszy trymestr. Mimo, że już 4 tygodnie ich nie ma to każda wizyta w toalecie wiąże się ze strachem, że znowu wrócą.
ja tez sie boje tych plamien strasznie.dzisiaj nie plamie ale ja tak mam w kolko.jeden dzien cisza a potem znowu i stres:(
 
reklama
Do góry