reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja mam straszne bole glowy przy stymulacji nie do opanowania, czasami az mi sie chce wymiotowac.
A ja się pochwaliłam, że mnie nie boli i przesadziłam po poszedł czwarty zastrzyk a głowa już dwa razy mnie bolała i dwa razy tabletka poszła...Tylko, że ja się bardzo stresuje pracą. Dzisiaj zjadłam jedną bułkę przez cały dzień bo nie miałam czasu na przerwę. I tak miałam w planach picie dużej ilości wody, podgryzanie orzechów w pracy a biegam cały dzień, stresuję się i nie dojadam...Sama to sobie robię i jednocześnie boję się, że przez taki tryb zycia wyhoduję jakieś kiepskie jaja i wszystko pójdzie na marne :(. Przepraszam ale musiałam się wygadać :(
 
Jak sobie trochę poczytałam forum to dziewczyny tez pisza ze z 6 zapłodnionych 4 przezywają i niektóre nie przezywają zamrożenia. A co jeśli nasze nie przeżyje i kolejny miesiąc czekania i kolejna porażka i kolejne 4000. Gdybym była milionerka nie miałabym takiego dylematu. To wszystko jest takie trudne. Jeszcze dodatkowo na stymulacji, płakać mi sie chce normalnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też ta klinika. Ja będę zapładniac tyle ile "wysiedzę". U nas jest problem z nasieniem więc mam nadzieję, że będzie chociaż jeden a idealnie by było gdyby się dało ze dwa jeszcze zamrozić.
 
Ja nad tym sie kiedys zastanawialam. Moja sytuacja wyglada inaczej niz u ciebie bo ja mialam tylko 3 komorki i zadna sie nie nadawala. Wiem ze wiele par tak robi ze oddaje niektore do adopcji. Wiele par na nie czeka. Nie podchodzla bym do tego jako ze dzieci beda gdzies na swiecie. Ty jestes tylko dawca a dziecmi staja sie w brzuszku u innej mamy ktora napewno krzywdy nie zrobi i bedzie bardzo kochac. Dla mnie to jest mega szlachetne jak ktos sie na to decyduje.
ja w taki wlasnie sposob zostane mama. moje komorki sie nie chcialy zapladniac.po dlugim namysle i po rozmowie z lekarka,ktora wprost stwierdzila ,ze z moich mam znikone szanse,zdecydowalismy sie na komorke od dawczyni.nie powiem,ze to byla łatwa dezycja.pare dni przeplakalam ale potem juz wiedzialam ,ze to.malenstwo bedzie moje i nigdy nawet nie pomysle ,ze jest z innej kobiety.nosze teraz w brzuszku moj SKarb najdrozszy i dziekuje ,ze mialam taką szansę.w innym przypadku nigdy bym pewnie nie zostala mamą.to trudny temat,ale jak masz tylko taki wybór to co innego mozesz zrobic....
 
Jak sobie trochę poczytałam forum to dziewczyny tez pisza ze z 6 zapłodnionych 4 przezywają i niektóre nie przezywają zamrożenia. A co jeśli nasze nie przeżyje i kolejny miesiąc czekania i kolejna porażka i kolejne 4000. Gdybym była milionerka nie miałabym takiego dylematu. To wszystko jest takie trudne. Jeszcze dodatkowo na stymulacji, płakać mi sie chce normalnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
rozumiem Cie.to wszystko tyle kosztuje.!ceny straszne.skad na to nabrac?!
 
ja w taki wlasnie sposob zostane mama. moje komorki sie nie chcialy zapladniac.po dlugim namysle i po rozmowie z lekarka,ktora wprost stwierdzila ,ze z moich mam znikone szanse,zdecydowalismy sie na komorke od dawczyni.nie powiem,ze to byla łatwa dezycja.pare dni przeplakalam ale potem juz wiedzialam ,ze to.malenstwo bedzie moje i nigdy nawet nie pomysle ,ze jest z innej kobiety.nosze teraz w brzuszku moj SKarb najdrozszy i dziekuje ,ze mialam taką szansę.w innym przypadku nigdy bym pewnie nie zostala mamą.to trudny temat,ale jak masz tylko taki wybór to co innego mozesz zrobic....
Swieta prawda!

[emoji127] 28.10.2017
 
Miesiąc temu przy nieudanym transferze jednego kropka tulilam a teraz dwa ktore zostaly bo mielismy w sumie 3 zarodki 5 dniowe. Dokladnie bedzie nam razniej[emoji173] [emoji4] o ktorej masz transfer bede trzymać kciuki.!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana transfer mam na 14:30 , a ty na ktora rowniez bede trzymac kciuki najmocniej jak potrafie ✊✊✊✊️❤❤❤❤❤
 
Kalendarz ten z invitro pokazał mi takie coś :-)
Gratulacje!
Ty jesteś 4 tygodnie i 3 dni w ciąży!
Jeśli masz jedno dziecko, Twój szacunkowy termin to 15 grudnia 2017 roku
Jeśli spodziewasz się bliźniaków, szacunkowa data wymagalności to 24 listopada 2017 roku
A jeśli to trojga, szacunkowa data jej ważności to 27 października 2017 roku
Kur** i nie powiedział na co uważać i co powinno Ciebie zaniepokoic? Cholera jasna. Karola rada ode mnie: jutro kontrolna beta i inny prywatny ginekolog, najlepiej taki który pracuje gdzieś w szpitalu. Proszę Cię nie lekcewaz tego.

[emoji127] 28.10.2017
Karola dokladnie tak! jutro na usg!!!trzeba sprawdzic gdzie jest Kropek!
 
reklama
Ja też ta klinika. Ja będę zapładniac tyle ile "wysiedzę". U nas jest problem z nasieniem więc mam nadzieję, że będzie chociaż jeden a idealnie by było gdyby się dało ze dwa jeszcze zamrozić.
U nas tez problem z nasieniem. A byliscie u androloga? Jesli tak co zalecal? U nas trafilismy na kiepskiego, wlasciwie na dwoch. U nas na przecietnie 10 moich komorek, embriolog mial problem ze znalezieniem 10 dobrych plemnikow. W skutek czego na koniec jeden jako taki zarodek. A teraz 8sma stymulacja i nie wiem co spowodowalo, ze nagle 5 blastek. Mimo tego kiepskiego nasienia. Jedyne co, z nowych rzeczy, to mąż nie jadl slodyczy przez ostatnie 2-3 miesiace i bral wit D3 i witaminy Profertil (jak mu sie przypomnialo).
 
Do góry