reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana idź na betę jutro ja też miałam będziesz pewna na 100%
Ja też miałam transfer 27 i w 8dpt już robiłam betę więc jutro już beta będzie pewna u Ciebie na 100 %
No pojadę... Mąż wciąż wierzy... Tym bardziej że widział ta cienka różowa druga kreseczke...
A też tak miałaś że test dziwnie wychodzil?? Raz ok raz nie ?
 
Witam i ja spowrotem :-)
Trochę mnie tu nie było a tu takie zmiany. I żeby nadrobić zaległości w czytaniu poświeciłam kilka dni :-) Gratuluje wysokich bet :-) Widzę że prawie każdej z którą wczesniej zaczynałam się udało, gratulacje :-)
Ja po pierwszym fiasku dalej walczę. W piątek miałam punkcję niestety tym razem kiepsko wyszła bo było 13 pecherzyków a pobrali 6komorek(2 niedojrzale, 2dojrzale,2przedojrzale) wczoraj dzwonilam i 2sie zaplodnily a kolejne 2 te ktore byly jeszcze niedojrzale w piatek probowali zaplodnic - nie wiem jeszcze z jakim skutkiem. W poniedzialek mam dzwonic i sie dowiadywac czy i jak sie dzielą i czy bedzie transfer. Na chwilę obecną marnie to widzę i znowu pewnie nie bede miec ani jednego transferu. 2 procedury - 0 transferow - jedna wielka masakra :sad:
 
Kochana idź na betę jutro ja też miałam będziesz pewna na 100%
Ja też miałam transfer 27 i w 8dpt już robiłam betę więc jutro już beta będzie pewna u Ciebie na 100 %
Ja maiłam transfer 28 i już w środe pierwszą bete robiłam, która wyszła pozytywna (70), pomimo że bardzo słabo była widoczna na sikańcy. I tak jak ty miałam 2 pięciodniowe zarodki podane.
 
Witam i ja spowrotem :-)
Trochę mnie tu nie było a tu takie zmiany. I żeby nadrobić zaległości w czytaniu poświeciłam kilka dni :-) Gratuluje wysokich bet :-) Widzę że prawie każdej z którą wczesniej zaczynałam się udało, gratulacje :-)
Ja po pierwszym fiasku dalej walczę. W piątek miałam punkcję niestety tym razem kiepsko wyszła bo było 13 pecherzyków a pobrali 6komorek(2 niedojrzale, 2dojrzale,2przedojrzale) wczoraj dzwonilam i 2sie zaplodnily a kolejne 2 te ktore byly jeszcze niedojrzale w piatek probowali zaplodnic - nie wiem jeszcze z jakim skutkiem. W poniedzialek mam dzwonic i sie dowiadywac czy i jak sie dzielą i czy bedzie transfer. Na chwilę obecną marnie to widzę i znowu pewnie nie bede miec ani jednego transferu. 2 procedury - 0 transferow - jedna wielka masakra :sad:

Witaj ponownie!

Rzeczywiście niewiele udało się pobrać/zapłodnić, ale czasami wystarczy tylko jedna komórka. Trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało!!!
 
No pojadę... Mąż wciąż wierzy... Tym bardziej że widział ta cienka różowa druga kreseczke...
A też tak miałaś że test dziwnie wychodzil?? Raz ok raz nie ?
Nie mi już 7dpt test pokazał cień z cienia i 8dpt już byłam zrobić betę ale przed betą zrobiłam drugi test i już była ładna kreska. Może ten drugi test był u Ciebie mniej czuły i dlatego tak
 
reklama
Do góry