reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Roksii89 wiesz dlaczego zrobiłam ten test bo jak wczoraj zobaczyłam to plamienie to wiedziałam już na 100% że jest coś na rzeczy, nigdy ale to prze-nigdy dopóki zazywałam jakiś progesteron nie krwawienie dopiero kilka dni po odlozeniu progesteronu dostawałam okres a tu takie dawki i plamienie....Dlatego rano już wiedziałam że test wyjdzie pozytywny....
no gratuluje jak nie pomiweszlam nic to Ty mowilas ze miałas wlewy z Tractocile ja tez sie skusilam i czekam tylko u mnie dopiero 3 dpt:)
 
Mogła bym do diagnostyki ale to kolejny stres i jakieś 20km od domu więc dziś i jutro leżę plackiem a w poniedziałek beta...Chce żeby może to plamienie się uspokoiło...
 
Roksii89 wiesz dlaczego zrobiłam ten test bo jak wczoraj zobaczyłam to plamienie to wiedziałam już na 100% że jest coś na rzeczy, nigdy ale to prze-nigdy dopóki zazywałam jakiś progesteron nie krwawienie dopiero kilka dni po odlozeniu progesteronu dostawałam okres a tu takie dawki i plamienie....Dlatego rano już wiedziałam że test wyjdzie pozytywny....
Ja się cieszę, że zrobiłaś test teraz masz lżej na sercu, w poniedziałek beta i później usg gratulacje
 
reklama
Do góry