reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy wy tez tak duzo pijecie i chodzicie do lazienki? Nigdy tyle nie pilam a juz na pewno tyle nie robilam siusiu (i mowie tu o tym ze czesto i lacznie do dosc sporo)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy wy tez tak duzo pijecie i chodzicie do lazienki? Nigdy tyle nie pilam a juz na pewno tyle nie robilam siusiu (i mowie tu o tym ze czesto i lacznie do dosc sporo)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam to samo, szklanka za szklanką, może po tych pieronskich tabletach, moja mama w szoku bo nigdy tyle nie piłam - ale woda to samo zdrowie, więc tylko z korzyścią, wyjdą z nas toksyny;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie dzwoniłam Moja pani doktor jest dobra proszę zwiększyć duphaston plamienia mogą być zapraszam za dwa tygodnie masakra jakaś yyy
 
reklama
Ja mam to samo, szklanka za szklanką, może po tych pieronskich tabletach, moja mama w szoku bo nigdy tyle nie piłam - ale woda to samo zdrowie, więc tylko z korzyścią, wyjdą z nas toksyny;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na zmiane wode, sok pomaranczowy i rumianek... i od wczoraj nie mam ochoty nic jesc. Nic a nic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry