reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Wam jedno- z rodziną najgorzej, nie wierzę co usłyszałam od własnej siostry- żebym nie cieszyła się za szybko jak zobaczę test pozytywny, bo zawsze do 3 miesięcy mogę poronic, a lekarze dają złudną nadzieję... Nie wierzę! Jak można mówić tak osobie, która ma za sobą kilka lat- kilkadziesiąt miesięcy wyczekiwań ;(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde noooooo, krzyczec mi sie chce jak takie teksty czytam, a juz nie wyobrazam sobie, ze mialby mi to ktos bliski powiedziec.

Ja do tej pory powiedzialam tylko bratu, chociaz kiedys bardzo sie z nim poklucilam i dluuuugo sie do siebie nie odzywalismy, a dopiero teraz odbudowujemy relacje. Powiedziałam mu, bo jest najbardziej otwarta osoba w rodzinie i nie jest papla (jak reszta rodziny). I mimo, ze rzadko do mnie dzwoni, to dzwonil kilka razy ostatnio spytac jak sie czuje i przypomniec ze trzyma kciuki. Co prawda dodal ze kibicuje nam tez z osobistego powodu - jakby nam sie udalo to by rodzice choc na troche od niego sie odczepuli [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tez tak bylo. Gamete i doktora polecił mi moj ginekolog. Kto wie moze sie mijałyśmy [emoji4] my w gamecie leczymy sie od lipca 2016.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A my od wrzesnia 2016. O dziecko staramy sie prawie 3 lata. Jestem młoda bo mam 24 lata ale marze o zalozeniu rodziny. Na dodatek wiem ze nie mam szans na naturalne poczęcie dlatego nie odkładamy tej sprawy.
 
Doktor odpowiedziała mi jakie leki i ile biorę więc odp zobaczymy co napisze dziewczyny z moją beta jest chyba coś nie tak wczoraj o 8 rano robiłam betę było 90,2 dzisiaj o 14 i wyszło 217 chyba za dużo? sama już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim
Jakie za dużo? Przy blizniakach tak rośnie [emoji9] hehe ale sie cieszę

[emoji127] 28.10.2017
 
Powiem Wam jedno- z rodziną najgorzej, nie wierzę co usłyszałam od własnej siostry- żebym nie cieszyła się za szybko jak zobaczę test pozytywny, bo zawsze do 3 miesięcy mogę poronic, a lekarze dają złudną nadzieję... Nie wierzę! Jak można mówić tak osobie, która ma za sobą kilka lat- kilkadziesiąt miesięcy wyczekiwań ;(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
to naprawde przykre zwlaszcza ,ze mowi takie rzeczy siostra .nie fajnie.powinna sie wstydzic:angry:
 
reklama
A my od wrzesnia 2016. O dziecko staramy sie prawie 3 lata. Jestem młoda bo mam 24 lata ale marze o zalozeniu rodziny. Na dodatek wiem ze nie mam szans na naturalne poczęcie dlatego nie odkładamy tej sprawy.
I bardzo słusznie, ja tak się włuczylam po lekarzach konowałach ,zmarnowałam czas i pieniądze, ale nikt mnie nie pokierował, dopiero ostatni lekarz powiedział szczerze, że jego możliwości już się skończyły i wygonił mnie do kliniki

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry