reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
to ile teraz duphastonu masz brac?
3x1 a brałam 2x1 no straszna różnica, Boże człowiek płaci tyle kasy, a oni w dupie Cie mają myślałam, że ucieszy się coś powie miłego, a tu przepraszam muszę już kończyć bo mam pacjentów, a ja ku..... nie pacjent przepraszam Za brzydkie słowa ale się tak wkurzyłam
 
No nic pozostaje mi czekać i liczyć na to, że będzie ok jutro pójdę na betę zobaczę, czy zrosło od dziś muszę sobie sama radzić na 18 zapisuje się na wizytę bo do tego dnia mam leki i już później mi się skończą to 23 dpt może coś będzie już widać
 
I zycze ci zebys zakwitla (zapaczkoeala ;) ) nawet w malo sprzyjajacych warunkach, jak te bidne krokusy w moim ogrodku!
1491403422-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje :* kochana moja :* pierwszy raz się uśmiechnęłam dziś po Twoim wpisie :) bardzo Ci za to dziękuje :*
 
Dziewczyny jestem po wizycie :-) we wtorek o 12.15 criotransfer 2 mrozaczkow [emoji173][emoji173] mam brac od jutra encorton 10mg, crinone, duphaston 3x1 i tak jak bralam od 2 dc estrofem 3x1 [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Super zobacz jak to szybko zlecialo ale się cieszę super super super trzymam kciuki :-*
 
reklama
Do góry