reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Panik trYmam kciuki za wysoka bete! I bedIesz wiedziała tez co do progesteronu rozumiem
Tak? Jaki masz ?
Roksi masz wysoko bete i prog. Martw sie moze po prostu delikatnie jakies naczynko pękło


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie ma szefa będzie po 13 dopiero będę mogła się zwolnić, czy mogę wysłać zdjęcia tej wydzieliny na papierze wiem, że to oblesne ale znacie się na tym i powiecie mi, czy to źle wygląda, Boże naprawdę zaczynam się bać
 
reklama
w
Nie ma szefa będzie po 13 dopiero będę mogła się zwolnić, czy mogę wysłać zdjęcia tej wydzieliny na papierze wiem, że to oblesne ale znacie się na tym i powiecie mi, czy to źle wygląda, Boże naprawdę zaczynam się bać
wg mnie tyle juz przeszlysmy ze nie ma nic oblesnego dla nas. Ale napewno powinnas isc do swojego learza i odpoczywac w domu
 
Do góry