reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam to nadal... Nadal nie chcę na Nią patrzeć i nadal czuję zazdrość, że im się udało, a nam nie... Ona nie marzyła o dziecku, ja tak.. Tak zazdroszczę osobom, którym udaje się to naturalnie:(
Kazda z nas zazrosci... wazne zeby nie byc zlym na ludzi w okol bo oni nie sa winni.
Ja kazde dziecko oplakuke jak sie dowiaduje o ciazy. Zazdrosze ale ciesze sie.

Na nas tez przyjdzie pora. Na kazda z nas. Musi. NO!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam :-) u mnie 4 dpt dzisiaj nic mnie nie boli nie plamie zero nic, a właśnie terqz powinno coś być yyyyy. A jak i reszty czujecie coś?
 
Dzień dobry Wszystkim :)

Witam :-) u mnie 4 dpt dzisiaj nic mnie nie boli nie plamie zero nic, a właśnie terqz powinno coś być yyyyy. A jak i reszty czujecie coś?
Wczoraj się trochę przestraszyłam, bo jak aplikowałam sobie luteine to w aplikatorze było troszeczkę krwi.
Wiem, że niektóre z Was tak miało, więc starałam się nie panikować. Dziś już czysto było...
Wieczorami czuje trochę brzuch ja na @ i trochę jakby jajnik, ale jak już wcześniej pisałam to może być "urojone" bo za długo wsłuchiwałam się w swój organizm ostatnio.

A propos tycia podczas stymulacji - ja nie przytyłam w ogóle, miałam tylko wrażenie, że byłam nieco napuchnięta, jakby woda mi zebrała i tyle.
 
Wczoraj z laboratorium dzwonili powiedzieli ze zarodek w 5 dobie zrobil maly postep i muszą go przetrzymac do 6 doby i dzis zadzwonili ze zatrzymal sie na stadium moruli i ze go nie zamroza. Co dalej to wiem tylko jedno program zakonczyl sie nie powodzeniem. Na konsultacje jade do innego lekaza i chce zasiegnac opini drugiego lekarza.

evulek, bardzo Ci współczuję. To musi strasznie boleć. Ale nie poddawaj się!
A czemu tak długo czekali? Czemu nie podano zarodka w trzeciej dobie czy masz hiperkę?
 
Dzień dobry, moje drogie!

Trzymam za wszystkie kciuki, dziś i cały czas. Szczególnie bliskie są mi AniaCh, Gosia321, ema, BeataWarszawa, Koniczynka i Ewunka - powodzenia, kochane! :*:*:*

M@gda i Bertha - dziekuję, że zajmujecie się kalendarzem.

Trzymajcie kciuki, żeby mój Maluch wytrzymał w brzuchu do czerwca! Na pewno się pochwalę, gdy pojawi się na świecie.

Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale chyba nie znikasz całkiem??
Wytrzyma do czerwca i się urodzi śliczny,zdrowy Bobas co będzie oszczedzal mamusie ;) (marzenia [emoji14] )
[emoji110][emoji110][emoji480][emoji480]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
evulek, bardzo Ci współczuję. To musi strasznie boleć. Ale nie poddawaj się!
A czemu tak długo czekali? Czemu nie podano zarodka w trzeciej dobie czy masz hiperkę?
Moja doktor powiedziala ze moje amh jest bardzo niskie. komorki sa jak u kobiety 45letniej ja mam 35 lat i ze ivf tylko z diagnostyka pgd w moim przypadku bo ryzyko urodzenia chorego dziecka 60% nie wiem na jakiej podstawie ocenila ryzyko. Dlatego mi nie podali zarodka w 3dobie tylko kazali czekac do 5doby by zrobic biopsje i zbadac. W 6 dobie mial byc zamrozony i w nastepnym cyklu mial byc transfer. Mam duze watpliwosci czy w naszym przypadku byla koniecznosc startowac z tym programem pgd. Ide na konsultacje do innego lekarza i niech twardo mowi jake rzeczywiste jest ryzyko urodzenia chorego dziecka.
 
Ja w pracy ciągle słyszę pytania kiedy dzidziuś :( I przy każdym spotkaniu rodzinnym (tylko mama wie, jaki mamy problem) :( A jeszcze moja bratowa w ciąży, a brali ślub tuż przed nami:(

Niedługo to się odmieni i będziesz się chwaliła swoim brzuszkiem a potem dzidziusiem :) Każda z nas doświadczyła tych dobijających pytań :/
 
Dzień dobry, moje drogie!

Trzymam za wszystkie kciuki, dziś i cały czas. Szczególnie bliskie są mi AniaCh, Gosia321, ema, BeataWarszawa, Koniczynka i Ewunka - powodzenia, kochane! :*:*:*

M@gda i Bertha - dziekuję, że zajmujecie się kalendarzem.

Trzymajcie kciuki, żeby mój Maluch wytrzymał w brzuchu do czerwca! Na pewno się pochwalę, gdy pojawi się na świecie.

Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia. Zdrowia dla waszej dwójki i samych radosnych chwil.

Postaramy się godnie prowadzić kalendarz :)
Być może będzie kilka wpadek na początku, ale musicie mi wybaczyć - z czasem będzie lepiej.
 
reklama
Do góry