reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie w wypisie z kliniki jest napisane, ze ewentualne plamienia 6-10 dzien po transferze. W sumie dziwne, ze tak pozno, ale skoro tak pisza...
Ja zaczelam od 4dpt miec bardzo subtelne odczucia, kazdego dnia sie umacnialy, ale i tak bym nie mogla byc pewna, ze to na ciaze, bo to wszystko bardzo delikatne. A teraz mi w ogole zanikly i panikuje. Dzis pojde chyba zrobic kolejna bete, tylko, ze ja jestem juz 18dpt. Ostatnia robilam w 11dpt i byla 327 :)
Pamietaj Roksi, ze brak objawow to tez czesty objaw ciazy :)
A kiedy testujesz?
7 kwietnia ale pójdę chyba na betę 4 bo muszę w ten dzień progesteron zrobić

@husann widziałam synka cudowny jest :-* gratulacje dla rodziców dużo zdrówka dla was
 
Jestem w podobnej sytuacji moja bratowa tez w ciazy, a nie starali sie ... przyszlo im to z latwoscia. Jest m bardzo wstyd bo bardz zle zareagowalam jak sie dowiedzialam byla mega zazdrosc nie do opanowania. Dlaczego to nam sie nie udalo masa starana wysilku a im czemu oni. Naszczescie przeszlo mi to szybko... Ale swieta sie zblizaja i powstaje lek ze nie mam ochoty na nia patrzec jak jest taka szczesliwa radosna z brzuchem o ktorym tak marze... pewnie wiekszosc z nas to przerabiala przez ulamek sekundy...

Zgadzam sie, strasznie dołujące jest to :(
 
Ja w 17 dpt. Mam 12 mm , to jakis duży Ale wiadomo kazdy inaczej., lekarz mówil że przyrosty bety to też bardzo indywidualna sprawa , sama niewiem może będzie duże dziecko,hihi., myslisz że jest sens sprawdzać jeszcze betę w przyszłym tygodniu .?
Ja mam zalecenia na każdą wizytę i robię 3 hormony.Ale jeśli lekarz nie chce to raczej nie.
 
Moja doktor powiedziala ze moje amh jest bardzo niskie. komorki sa jak u kobiety 45letniej ja mam 35 lat i ze ivf tylko z diagnostyka pgd w moim przypadku bo ryzyko urodzenia chorego dziecka 60% nie wiem na jakiej podstawie ocenila ryzyko. Dlatego mi nie podali zarodka w 3dobie tylko kazali czekac do 5doby by zrobic biopsje i zbadac. W 6 dobie mial byc zamrozony i w nastepnym cyklu mial byc transfer. Mam duze watpliwosci czy w naszym przypadku byla koniecznosc startowac z tym programem pgd. Ide na konsultacje do innego lekarza i niech twardo mowi jake rzeczywiste jest ryzyko urodzenia chorego dziecka.

Ehh, co za horror. Zgadzam się że koniecznie trzeba iść do innego lekarza, a następnym razem podać w trzeciej dobie.
 
A Ty w koncu zrobilas to PGD? Jak dla mnie w Twoim przypadku to naciaganie, ale wiadomo, czlowiek boi sie i woli sluchac lekarza. Dlatego dobrze, ze chcesz sie skonsultowac z innym.
Ja w 3 dobie zarodka zadzwonilam do laboratorium zeby nie wykonywali tej diagnostyki pgd ze ja rezygnuje z tego badania i oni nie wykonali tego ale od mojej doktor dowiedzialam sie ze zarodek i tak bedzie trzymany do 5doby jak bedzie ok to go zamroza bez badania. Niestety zarodek zatrzymal sie w stadium moruli w 5dobie. Koszt za niewykonane badania bedzie zwrocony. Chodzi mi teraz o to czy mozna bylo przeprowadzic transfer świeżego zarodka bo w moim przypadki ivf z pgd zaden zarodek nie dotrwa do stadium blascocsty. Wiec moze bylo realniej biorstwo komorek.
 
Ja przy pierwszym transferze zdecydowałam sie na jedna a teraz przy crio juz postanowilismy ze przytulimy dwie [emoji4]
A Ty jak sie dzis czujesz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za zainteresowanie:) kochana jesteś.
Dzisiaj pierwszy raz idę na 14h do pracy, miałam prawie 3 tygodnie l4.
Musze się ogarnąć,teraz cały czas myślę czy nie mam zrobić sobie trochę przerwy do następnego transferu czy nie...?? Nie mogę spać, cały czas myślę......:(
A co u Ciebie?
 
reklama
Moja doktor powiedziala ze moje amh jest bardzo niskie. komorki sa jak u kobiety 45letniej ja mam 35 lat i ze ivf tylko z diagnostyka pgd w moim przypadku bo ryzyko urodzenia chorego dziecka 60% nie wiem na jakiej podstawie ocenila ryzyko. Dlatego mi nie podali zarodka w 3dobie tylko kazali czekac do 5doby by zrobic biopsje i zbadac. W 6 dobie mial byc zamrozony i w nastepnym cyklu mial byc transfer. Mam duze watpliwosci czy w naszym przypadku byla koniecznosc startowac z tym programem pgd. Ide na konsultacje do innego lekarza i niech twardo mowi jake rzeczywiste jest ryzyko urodzenia chorego dziecka.
Do którego lekarza się wybierasz na konsultację jeśli mogę zapytać ?

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry