reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Znalazłam książeczkę zdrowia i nie ma tam informacji czy byłam szczepiona. Przyjadę się do przychodni, może w karcie coś będzie. Cholera jasna! Teraz gdy w końcu się udało to taka głupota nastąpiła!!!

A nie możesz po prostu przestać się opiekować tym dzieckiem? W końcu jesteś w ciąży i teraz twoje samopoczucie jest najważniejsze!
 
reklama
U nas maz jedynak to tesciowa tez presja na maksa... Ja mam 2 siostry i 1 brata stazem my najdalej reszta po nas brala sluby i sie poznali i z tej calej gromady tylko my nie mamy dziecka... Dwie siostry teraz w drugiej ciazy...wiec lekko nie mam smutno mi jak na nich patrze. No ale do mnie tez sie szczęście uśmiechnie!!! [emoji4] wierze w to [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

adunnnia, naprawdę łatwo nie masz. Ale jak będzie Ci smutno z tego powodu pamiętaj że nie jesteś sama i są ludziki którzy wiedzą jak się czujesz. Na pewno i do nas uśmiechnie się w końcu los :)
 
Witam :-) u mnie 4 dpt dzisiaj nic mnie nie boli nie plamie zero nic, a właśnie terqz powinno coś być yyyyy. A jak i reszty czujecie coś?
U mnie w wypisie z kliniki jest napisane, ze ewentualne plamienia 6-10 dzien po transferze. W sumie dziwne, ze tak pozno, ale skoro tak pisza...
Ja zaczelam od 4dpt miec bardzo subtelne odczucia, kazdego dnia sie umacnialy, ale i tak bym nie mogla byc pewna, ze to na ciaze, bo to wszystko bardzo delikatne. A teraz mi w ogole zanikly i panikuje. Dzis pojde chyba zrobic kolejna bete, tylko, ze ja jestem juz 18dpt. Ostatnia robilam w 11dpt i byla 327 :)
Pamietaj Roksi, ze brak objawow to tez czesty objaw ciazy :)
A kiedy testujesz?
 
Ok....
Ja chyba zdecyduję się na dwie kropeczki, myślimy z mężem ze jak będą bliźniaki to nawet lepiej.
Tak bym chciała dwoje dzieci i myślę że drugi raz to wszystko przechodzić :no:ciężko...
Mam nadzieję że się trzymasz, ja cały dzień na przemian płakałam i krzyczałam.....
Ja przy pierwszym transferze zdecydowałam sie na jedna a teraz przy crio juz postanowilismy ze przytulimy dwie [emoji4]
A Ty jak sie dzis czujesz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja nie wyobrażam sobie żeby spędzać czas z osobami z którymi nie chce się widzieć, rozmawiać. Jesteśmy dorosłe i mamy do tego prawo. Jeśli odwiedziny u takiej teściowej czy innej ciotki są nieprzyjemne to po co tam iść? Można tak święta ustawić żeby np. odwiedzic rodziców, rodzeństwo jak już nie będzie wscipskiej osoby (aż chce się napisać baby, bo z tego co zauważam to mężczyźni się nie interesują).
 
Moja doktor powiedziala ze moje amh jest bardzo niskie. komorki sa jak u kobiety 45letniej ja mam 35 lat i ze ivf tylko z diagnostyka pgd w moim przypadku bo ryzyko urodzenia chorego dziecka 60% nie wiem na jakiej podstawie ocenila ryzyko. Dlatego mi nie podali zarodka w 3dobie tylko kazali czekac do 5doby by zrobic biopsje i zbadac. W 6 dobie mial byc zamrozony i w nastepnym cyklu mial byc transfer. Mam duze watpliwosci czy w naszym przypadku byla koniecznosc startowac z tym programem pgd. Ide na konsultacje do innego lekarza i niech twardo mowi jake rzeczywiste jest ryzyko urodzenia chorego dziecka.
A Ty w koncu zrobilas to PGD? Jak dla mnie w Twoim przypadku to naciaganie, ale wiadomo, czlowiek boi sie i woli sluchac lekarza. Dlatego dobrze, ze chcesz sie skonsultowac z innym.
 
reklama
Do góry