reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Nie wiem czy mnie wszystkie znaja bo jest duzo was nowych ale sa i osoby ktore mnie znaja.

Wczoraj o godz 21:15 urodzilam synka Kubusia na ciezarowkach jest fotka
Sliczny synek jeszcze raz gratki kochana :*
Brzuch zajety dla mnie na maj :)
O ile wczesniej Kubus pojawil sie na swiecie bo pamietam ze mial byc kwiecien ale nie pamietam ktory ?
 
reklama
Dzięki Anetko.,czytałam gdzieś że zarodek może pojawić się z dnia na dzień.,lekarz mówi że trzeba cierpliwości ale wiesz jak to jest...myślałam też że będzie 2 a tu 1 ...ale co tam ważne żeby rosło zdrowo
Będzie zdrowe, zarodeczki szybko rosną wiec jak pójdziesz za 10 dni na usg to dzidziuś juz będzie ale serduszko niekoniecznie wiec jeśli lekarz nie usłyszy lub nie zobaczy to się nie stresuj.

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzień dobry, moje drogie!

Trzymam za wszystkie kciuki, dziś i cały czas. Szczególnie bliskie są mi AniaCh, Gosia321, ema, BeataWarszawa, Koniczynka i Ewunka - powodzenia, kochane! :*:*:*

M@gda i Bertha - dziekuję, że zajmujecie się kalendarzem.

Trzymajcie kciuki, żeby mój Maluch wytrzymał w brzuchu do czerwca! Na pewno się pochwalę, gdy pojawi się na świecie.

Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie zdrowe, zarodeczki szybko rosną wiec jak pójdziesz za 10 dni na usg to dzidziuś juz będzie ale serduszko niekoniecznie wiec jeśli lekarz nie usłyszy lub nie zobaczy to się nie stresuj.

[emoji127] 28.10.2017

Dziękuję jeszcze raz za dobre słowo:).,trochę się uspokoilam a teraz lecę do pracy. MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH I POWODZENIA NA WIZYTACH
 
Dziewczyny, a jaka ja właściwie powinnam mieć betę w ta środę 5.04 żeby wiedzieć czy jest ok czy lipa? Transfer blastusie miałam 27.03
Czyli, to bedzie 9dpt blastocysty. Beta powinna byc powyzej 50, lepiej zeby byla jeszcze wieksza, ale tak naprawde jesli bedzie wieksza niz 0, to bedziesz musiala powtorzyc. Przy becie 0 w takiej sytuacji juz raczej bez szans.
 
Sol i reszta Forumowiczek- no właśnie dziś w nocy spotkało mnie coś bardzo dziwnego zawsze tak nad ranem koło 4:00,5:00 obudzę się i muszę iść do ubikacji, więc dziś w nocy wstałam jak zawsze, kiedy doszłam do ubikacji to myślałam że już z niej o własnych siłach nie wyjdę, tak strasznie słabo mi się zrobiło, mroczki przed oczami i oblalam się takim zimnym potem do pokoju doszłam po omacku dobrze że ze schodów nie spadłam, położyłam się na łóżku i tak strasznie mi nie dobrze było nie wiedziałam co się dzieje, ogółem jakaś słaba jestem dzisiaj i blada jak ściana, jeśli chodzi o piersi to może są troszkę twardsze niż zwykle ale nie dużo, no i jeszcze te globulki jak na początku w miarę dobrze mi się je aplikowalo tak od wczoraj mam problem tak jakby było tam wszystko strasznie opuchnięte...Więc zrezygnowałam z aplikatora i wkładam paluszkami... Jak na objawy to chyba za wcześnie transfer był we wtorek czyli dziś dopiero 3dpt...Miałam transferowane 2zarodki 3dniowe.
Dziewczyny miałyście takie objawy...:unsure:
 
Cześć Dziewczyny jestem trochę przybita , strzelcie mi w łeb bo chyba schizuje. Wczoraj byłam na pierwszym USG, 17dpt. a więc pecherzyk jest 1 nie 2 i ma 12 mm , lekarz kazał zrobić usg za 10 dni .Czy nie uważacie że już powinien być zarodek lub serduszko a tu narazie pecherzyk ciazowy
Lekarz mówił że wszystko dobrze i że teraz znów trochę czekania, ale ja się martwie że tam jeszcze nic nie było., napiszcie proszę jak to było u Was ? ?
No coś ty ,nie martw się!!!ja byłam 18dpt i też był tez pęcherzyk a tydzień później zarodek i serduszko❤Lekarz mówi że wszystko ok to tak jest;)
 
reklama
Sol i reszta Forumowiczek- no właśnie dziś w nocy spotkało mnie coś bardzo dziwnego zawsze tak nad ranem koło 4:00,5:00 obudzę się i muszę iść do ubikacji, więc dziś w nocy wstałam jak zawsze, kiedy doszłam do ubikacji to myślałam że już z niej o własnych siłach nie wyjdę, tak strasznie słabo mi się zrobiło, mroczki przed oczami i oblalam się takim zimnym potem do pokoju doszłam po omacku dobrze że ze schodów nie spadłam, położyłam się na łóżku i tak strasznie mi nie dobrze było nie wiedziałam co się dzieje, ogółem jakaś słaba jestem dzisiaj i blada jak ściana, jeśli chodzi o piersi to może są troszkę twardsze niż zwykle ale nie dużo, no i jeszcze te globulki jak na początku w miarę dobrze mi się je aplikowalo tak od wczoraj mam problem tak jakby było tam wszystko strasznie opuchnięte...Więc zrezygnowałam z aplikatora i wkładam paluszkami... Jak na objawy to chyba za wcześnie transfer był we wtorek czyli dziś dopiero 3dpt...Miałam transferowane 2zarodki 3dniowe.
Dziewczyny miałyście takie objawy...:unsure:
Takie zaslabniecia mogą pojawiać się w ciąży, 3 dpt to faktycznie za szybko na objawy . Może zbyt szybko wstalas?
Jeśli chodzi o uczucie opuchniecia pochwy to ja też tak miałam a już później bo ok 8tc mocno opuściła mi się szyjka macicy i pierwszy raz w życiu byłam w stanie wyczuć ja palcem. Ja preferuję aplikacje tabletek przy użyciu palców bo aplikatorem można się zranić a później stres bo plamienia. ... obserwuj się I jeśli to osłabienie nie przejdzie Ci dzisiaj to skonsultuj to z lekarzem

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry