reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny pomocy!!!! 5-ty tydzien ciazy a ja dzis przy podcieraniu zauwazylam smuge jasnej krwi.:( wczesniej mialam plamienia co ktorys dzien takie brazowe ,brudne ale nie krew!!!!co ja mam zrobic?mieszkam w Uk i tu do 12 tyg nie ratuja ciazy i nic nie daja na podtrzymanie.czy ktoras z Was tak miala????:-( :(biore duphaston i luteine
 
Dziewczyny możecie się ze mnie śmiać i mówić, że głupia jestem ale muszę się o to zapytać bo boję się iść do WC zrobił ta druga sprawę jak to było u was. Błagam nie śmiać się ze mnie heheh
U mnie idzie bez problemu [emoji16] Aleś mnie rozweseliła, smutno mi bo mąż w trasie a trochę śmiechu sie przyda [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny możecie się ze mnie śmiać i mówić, że głupia jestem ale muszę się o to zapytać bo boję się iść do WC zrobił ta druga sprawę jak to było u was. Błagam nie śmiać się ze mnie heheh
Heh, Roksi, ale to calkiem zabawne, bo nie chcesz sie chyba wstrzymywac z ta sprawa do bety ;)
Bierzesz magnez? bo magnez pomaga, latwiej sie wyprozniasz. Oh, w pierwszej ciazy balam sie zalatwiac, kichac, kaszlec, no teraz jest juz lepiej :) Spokojnie, mozesz isc sie zalatwic :)
 
dziewczyny pomocy!!!! 5-ty tydzien ciazy a ja dzis przy podcieraniu zauwazylam smuge jasnej krwi.:( wczesniej mialam plamienia co ktorys dzien takie brazowe ,brudne ale nie krew!!!!co ja mam zrobic?mieszkam w Uk i tu do 12 tyg nie ratuja ciazy i nic nie daja na podtrzymanie.czy ktoras z Was tak miala????:-( :(biore duphaston i luteine
W Polsce zwiekszyliby progesteron, niektorzy lekarze kazaliby lezec i wstawac tylko doslownie na siusiu, az do ustapienia krwawienia. W zasadzie to glownie pozostaje czekac... A bierzesz acard lub fraxi? Cos na rozrzedzenie krwi?
Krwawienie to duzy stres, ale pamietaj, ze z tego da sie wyjsc ze zdrowa ciaza... Musisz byc dobrej mysli i w miare mozliwosci jak najwiecej odpoczywac.
 
dziewczyny pomocy!!!! 5-ty tydzien ciazy a ja dzis przy podcieraniu zauwazylam smuge jasnej krwi.:( wczesniej mialam plamienia co ktorys dzien takie brazowe ,brudne ale nie krew!!!!co ja mam zrobic?mieszkam w Uk i tu do 12 tyg nie ratuja ciazy i nic nie daja na podtrzymanie.czy ktoras z Was tak miala????:-( :(biore duphaston i luteine
Ja też jestem w UK więc wiem jak to jest. Dużo było tej krwi?
Idź może na usg prywatnie do jakiejś kliniki albo zwiększ trochę luteine. Zależy ile bierzesz x
 
dziewczyny pomocy!!!! 5-ty tydzien ciazy a ja dzis przy podcieraniu zauwazylam smuge jasnej krwi.:( wczesniej mialam plamienia co ktorys dzien takie brazowe ,brudne ale nie krew!!!!co ja mam zrobic?mieszkam w Uk i tu do 12 tyg nie ratuja ciazy i nic nie daja na podtrzymanie.czy ktoras z Was tak miala????:-( :(biore duphaston i luteine
Ja tak mialam...i ewidentnie mialam za malo progesteronu...
 
W Polsce zwiekszyliby progesteron, niektorzy lekarze kazaliby lezec i wstawac tylko doslownie na siusiu, az do ustapienia krwawienia. W zasadzie to glownie pozostaje czekac... A bierzesz acard lub fraxi? Cos na rozrzedzenie krwi?
Krwawienie to duzy stres, ale pamietaj, ze z tego da sie wyjsc ze zdrowa ciaza... Musisz byc dobrej mysli i w miare mozliwosci jak najwiecej odpoczywac.
na rozrzedzenie mam neoparin w zastrzykach na 2 miesiace a potem mam brac acard.
 
reklama
To dobrze, ze acardu nie ma teraz, bo dodatkowo by utrudnial, a neoparin sie nie odstawia w takich sytuacjach. Jeszcze mi sie przypomnialo, ze z tym lezeniem to jest o tyle wazne, ze wtedy jakos inaczej macica reaguje, nie napina sie a to potrafi miec wplyw na krwawienie. Najlepiej to byloby zrobic usg, jesli masz mozliwosc... Czesto tez lekarze tak naprawde nie wiedza skad pochodzi krwawienie, czasem jest to krwiaczek, ktory widac, a czesto... trzeba czekac...
 
Do góry