reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W sobotę miałam punkcje to w pon była druga doba zarodków. Nie wiem czy coś czuje, wiesz od ponad 2 lat tak wsłuchiwałam się w swój organizm przy staraniach, że już mu do końca nie ufam...niby coś tam mnie zakuje, poboli ale nie wiem czy to to??? Czekam do testu i tyle. Zresztą razem będziemy się testować, bo ja też 7 kwietnia.
Długa droga przed nami jesxze
 
reklama
U nas tak wlasnie bylo, z 9 zostal 1, po 2-3 dobie degeneracja ☹️ a swoja droga to ciekawe co powoduje, ze jest problem z zagniezdzeniem u zdrowej kobiety [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ani mi nie mow bo glowe caly czas sobie zaprzatam tym wlasnie oto pytaniem... [emoji20] Wczoraj bylam na badaniach tarczycowych tsh, ft4 ft3 i anty tpo bo polac mnie wyslal po odebraniu wyniku bety i jak otwieralam wyniki to serce mialam w gardle ze cos nie tak wyszlo a tu wszystkie w normie... Poprostu chyba tak miało byc...brak szczescia? [emoji53]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DZiekuje kochana :)
A emek i jego oparzone nozki juz wyleczone zostal jeszcze jeden maly fragment bez skory wielkosci 1x1 cm takze leczenie mozna uznac za zakonczone. Pieknie wyglada z plamami brunatnymi na dwoch nogach :) dobrze ze nie jest kobieta to ma to gdzies :)
Ja bym sie zalamala majac 40 cm place na obu lydkach :)
Mam nadziehe ze uda mi sie szybko zrobic badanua a przede wszystkim dostac zielone swiatlo na ivf
To świetne wieści Gosia. Nie mogę się doczekać kiedy poczytamy więcej. Trzymaj się i oby szybciutko zlecialo xxx
 
Zidentyfikowano mutacje 20210G>A w jednym allelu ceny F2 w układzie heterozygotycznym.

Czy ktoś miał takie wyniki ? Jak powinno sie postępować?
W ciąży niezbędny jest Acard i Clexane.

Antyki biorę 21 dni także pewnie blisko będziemy mieli punkcję i transfer :)
Super!! Idziemy razem!


Boże dziewczyny dziś 10dpt i odebrałam wyniki beta 1,2 . < :-(
11dpt 5 dniowej blastki. Beta 0.100... :( :(
:( przykro mi...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksii89 - mam pytanko do Ciebie Ty miałaś teraz w poniedziałek transfer 3dniowych zarodków. Jak Ci lekarz powiedział kiedy masz zrobić betę? Bo właśnie mi lekarz nic nie powiedział chyba zapomniał...I nie wiem czy dopiero po 14dniach czy wcześniej...?
Bo ostatnio przy 5dniowych blastocystach kazał zrobić po 11dniach...
 
reklama
:(


U mnie było 6 komórek po Elonvie, ale ja mam niskie amh, więc i tak wynik był dobry. Zapłodniło się tylko 2 i w pon miałam transfer. Liczę na pozytywny wynik bo nie wiem czy zrobimy kolejne podejście. Czy kosztowo damy rade :/ Ja mam leki bez refundacji...

Jutro wizyta, progesteron będę miała badany.
Spokojnych snów :)
Ja też mam obniżone amh, mam 0,9 a Ty?
Trzymam kciuki zeby sie udalo!!!!
 
Do góry