reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też jestem w UK więc wiem jak to jest. Dużo było tej krwi?
Idź może na usg prywatnie do jakiejś kliniki albo zwiększ trochę luteine. Zależy ile bierzesz x
na usg moge dopiero w weekend bo tylko w soboty i niedziele jest otwarta polska klinika .lekarze w tygodniu pracuja w Londynie i w weekendy przyjezdzaja do kliniki
 
reklama
Heh, Roksi, ale to calkiem zabawne, bo nie chcesz sie chyba wstrzymywac z ta sprawa do bety ;)
Bierzesz magnez? bo magnez pomaga, latwiej sie wyprozniasz. Oh, w pierwszej ciazy balam sie zalatwiac, kichac, kaszlec, no teraz jest juz lepiej :) Spokojnie, mozesz isc sie zalatwic :)
Dzięki dziewczyny :-) tak biorę magnez, ja właśnie staram się nie kichac nie kaszlec ale macie racje to nic nie robi złego :-) mąż się śmieje, że chyba przez 9 miesięcy nie będę robić :p
 
caly czas sobie powtarzam,ze nie moze stac sie nic zlego.nie teraz,kiedy po tylu probach w koncu sie zagniezdzily.tyle lat czekalam,zeby zobaczyc dwie kreseczki na tescie. nie moze sie nic stac moim maluszkom!!!!blagam Boze ,nie rób nam tego.nie teraz,kiedy juz tak daleko zaszlismy.:( nie podniose sie chyba juz kolejny raz
 
A tak z innej beczki, o co chodzi z tymi punktami, ocenami za odpowiedz? Bo tego nie kumam...
Na zdrowego bobaska pewnie nie mozna tego wymienic? ;)
 
Dzieki wszystkim. Jakos sie trzymam. W piątek mam powtorzyc bete i odstawic leki... Nie widze sensu juz tego robic no ale coz..
No to przed nami criotransfer :)
Przykro mi bardzo no ale co zrobic.... :(
Bardzo mi przykro:(
Dzisiaj tez poszłam na bete:( dwa testy juz zrobiłam negatywne...wiec raczej się nie łudze:(
 
No i jeszcze mam stan podgoraczkowy 37.5.
Myślałam że to dobry znak ale teraz już się pogubilam???
Ktoś coś na ten temat?
A jeszcze u mnie w klinice z niczym się nie spieszą:no: wiec musze czekać do 16 godziny na wynik
 
reklama
Do góry