reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Roksii89 - mam pytanko do Ciebie Ty miałaś teraz w poniedziałek transfer 3dniowych zarodków. Jak Ci lekarz powiedział kiedy masz zrobić betę? Bo właśnie mi lekarz nic nie powiedział chyba zapomniał...I nie wiem czy dopiero po 14dniach czy wcześniej...?
Bo ostatnio przy 5dniowych blastocystach kazał zrobić po 11dniach...
4 kwietnia progesteron, a 7 beta ale coś mnie kusi, że zrobię tego 4 może coś wyjdzie
 
Roksii89 - dzięki za odpowiedź, czyli wychodzi że po 11dpt hmm ciekawe to czemu przy 5dniowych blastocystach mi lekarz też kazał zrobić po 11dniach. Ja się chyba wstrzymam i zrobię dopiero 13 lub 14dpt zobaczymy czy wytrzymam hehh :huh:
 
Dziewczyny możecie się ze mnie śmiać i mówić, że głupia jestem ale muszę się o to zapytać bo boję się iść do WC zrobił ta druga sprawę jak to było u was. Błagam nie śmiać się ze mnie heheh
 
Witajcie dziewczynki;) ja dzisiaj po wizycie, endometrium ładne, mam brać dalej estrofem 3x1, luteine już od dzisiaj 3x 1,a w niedzielę weź fraxiparine, i tu zagadka, po co? Transfer w poniedziałek, doktor poparł decyzję o jednym zarodku, 2 są wysokiej klasy, przy dwóch bliźniacza ciąża pewna a i bardziej ryzykowna... Może słusznie... Ja tam chciałabym bliźniaki, a mąż panika

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ale mamy podobny zestaw. Ja biorę duphaston 3x1 , estrofem 3x1 i jeszcze Crinone na noc plus też mam ten zastrzyk ale dopiero wziąć go po transferze w poniedziałek. Dziwe hmmm :errr:

My w pierwszym podejściu mieliśmy 2 super blastki ale została jedna a druga się gdzieś ulotnila. :errr: Teraz postanowiliśmy przy crio 1 żeby nie ryzykować z ewentualnymi komplikacjami. No chyba że się podzieli... o matko!
 
reklama
Do góry