reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

MAgda a czym Cię stymulowali? Ja tez się boję hiperki, ale lekarka dzis sporowadzila mnie na ziemie. W moim wieku - 38 lat nie bede miala takiego problemu - obym wychodowała wgl kilka to bedzie dobrze :)
Mnie purogenem. Wstrzykiwalam 150jednostek co wieczór przez 10 dni, od 7 dnia mialam dolozony orgalutran, pozniej gonapeptyl na wywolanie owulacji. Wszystkich jajek.roslo u mnie niemal 35+, jajniki mialy po ok 12cm. Wybrali z tego 20 najdojrzalszych. Moje amh to ok 5.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaa to do kogo chodzisz teraz? No ja wlasnie tez sie caly czas zastanawiam jak to potem zrobic jak sie uda czy dalej w gamecie czy do gina mojego na miejscu wrocic.
A to dobrze ze szybko zareagowalas i ze juz jest dobrze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Dr Ćwiklak, ale jak wszystko bedzie w porzadku to na pewno mozesz tez u siebie jezeli masz zaufanego lekarza. Dokumenty zawsze mozna ze soba zabrac. A tym bardziej jezeli musisz dojezdzac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Acha. no to wytrzymam jeszcze do piątku i odwyk od lekow. Az sie chyba upije w weekend...
Ja sie upilam jak mi doktor powiedzial ze mam hiperke i czekamy... Maz mi lal a ja pilam az padlam... drugi raz w zyciu, poprzednio tak sie schlalam jak obronilam magisterke. Pomoglo... Nawet kaca nie mialam nastepnego dnia jak do pracy poszlam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana przypomnij mi ilu dniowe miałaś podane Zarodki w poniedziałek? czujesz już,że coś się zaczyna dziać?

Jutro już badassz progesteron ja niby dopiero mam 4 kwietnia
W sobotę miałam punkcje to w pon była druga doba zarodków. Nie wiem czy coś czuje, wiesz od ponad 2 lat tak wsłuchiwałam się w swój organizm przy staraniach, że już mu do końca nie ufam...niby coś tam mnie zakuje, poboli ale nie wiem czy to to??? Czekam do testu i tyle. Zresztą razem będziemy się testować, bo ja też 7 kwietnia.
 
reklama
Wydaje mi sie ze na etapie 5 dniowej blastocysty to raczej nie, bardziej w tych pierwszych dniach 2-3...co embriolodzy obserwują duzo przestaje sie rozwijac.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas tak wlasnie bylo, z 9 zostal 1, po 2-3 dobie degeneracja ☹️ a swoja droga to ciekawe co powoduje, ze jest problem z zagniezdzeniem u zdrowej kobiety [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry