reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mialam robiony crio transfer. I tylko progesteron i cos jeszcze musialam zrobic, ale...

Bylam w podobnej sytuacji - dyzo jajeczek uroslo, pobrali 20 i lekarz zdecydował, ze przekladamy transfer ze wzgledu na wysokue ryzyko hiperstymulacji. Czekalam 2 cykle i od wczoraj jest mnie 3! Moze o to chodzi, ze sporo jajek poroslo i wola poczekac zeby hiperki nie bylo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
MAgda a czym Cię stymulowali? Ja tez się boję hiperki, ale lekarka dzis sporowadzila mnie na ziemie. W moim wieku - 38 lat nie bede miala takiego problemu - obym wychodowała wgl kilka to bedzie dobrze :)
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie startowej do ivf! :) czekam na okres -bedziekolo 4 go kwietnia i zaczynam stymulację. Otrzymałam do stymulacji Elonva - koszt ponoć 2400 ale z refundacją kolo 400 zł. Brała któraś? Jak znosiłście ten lek? Ile pecherzykow udalo Wam sie po nim wychodowac? drugi lek to orgalutran na niepekniecie pecherzykow. Czy robiłą któraś z WAs akupunkturę ? Lekarka polecała miją do ivf..
Hej ja zaczynałam od Elonvy czułam się Oki po tym leku później dojdą inne. Ja mialam 29 jajek po tych wszystkich lekach.
 
Dziewczyny jestem po wizycie startowej do ivf! :) czekam na okres -bedziekolo 4 go kwietnia i zaczynam stymulację. Otrzymałam do stymulacji Elonva - koszt ponoć 2400 ale z refundacją kolo 400 zł. Brała któraś? Jak znosiłście ten lek? Ile pecherzykow udalo Wam sie po nim wychodowac? drugi lek to orgalutran na niepekniecie pecherzykow. Czy robiłą któraś z WAs akupunkturę ? Lekarka polecała miją do ivf..
Kochana teraz to juz tylko do przodu [emoji4] mocno Ci kibicuje!!! Bedziesz przytulac kropka czy kropki co lekarz mowil? [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, jak dzien później to 6 dniowe [emoji4] kochana przypomnij mi jaka u Was przyczyna ze podchodziliscie do ivf.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Przyczyna... hmmm.... 5 lat staran bez skutku, dwie nieudane iui no i jak poszlam teraz w styczniu na badanie to sie okazalo ze moja torbiel endometrialna urosła w rok o 2cm czyli ma teraz 4cm, wiec robimy ivf.
Nasienie ok, jajka ok, blastka 4AA woec niewiem co sie dzieje ze nie chce zalapac... :(
 
Dziewczyny jestem po wizycie startowej do ivf! :) czekam na okres -bedziekolo 4 go kwietnia i zaczynam stymulację. Otrzymałam do stymulacji Elonva - koszt ponoć 2400 ale z refundacją kolo 400 zł. Brała któraś? Jak znosiłście ten lek? Ile pecherzykow udalo Wam sie po nim wychodowac? drugi lek to orgalutran na niepekniecie pecherzykow. Czy robiłą któraś z WAs akupunkturę ? Lekarka polecała miją do ivf..
Hej, ja chodziłam na akupunkture 3 miesiące przed zabiegiem, udało się :) dziś 26tc i nadal chodzę :)
Polecam :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry