reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przyczyna... hmmm.... 5 lat staran bez skutku, dwie nieudane iui no i jak poszlam teraz w styczniu na badanie to sie okazalo ze moja torbiel endometrialna urosła w rok o 2cm czyli ma teraz 4cm, wiec robimy ivf.
Nasienie ok, jajka ok, blastka 4AA woec niewiem co sie dzieje ze nie chce zalapac... :(
Ja 4bb mialam podany, dwa takie same zamrożone . tez mialam nadzieje wielka tymbardziej ze u nas przyczyna bylo słabe nasienie ze mna wszystko ok. Wiec bylam bardzo zalamana w dzien bety [emoji20]


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 4bb mialam podany, dwa takie same zamrożone . tez mialam nadzieje wielka tymbardziej ze u nas przyczyna bylo słabe nasienie ze mna wszystko ok. Wiec bylam bardzo zalamana w dzien bety [emoji20]


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas też jest problem z nasieniem i tak się zastanawiam, że skoro wybierają najlepsze plemniki - nawet jak się uda o zupełnie prawidłowej budowie to też w jakimś stopniu mogą spowodować nieprawidłowy rozwój zarodków?
 
Dzieki za kibicowanie[emoji5] tez mam OGROMNA nadzieje i WIERZE ze tym razem sie uda.
Powiedz mi ciaze prowadzisz w gamecie?
A co bylo przyczyna tych plamien? Ojej to rosnie Twoj kropek super [emoji4] zazdroszcze widokow na usg ale tak pozytywnie [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, w gamecie na nfz, stwierdzilam, ze maja tam cala dokumentacje w razie czego, i przyjmuje dr, u ktorej chcialam prowadzic ciaze, wiec fajnie sie zlozylo.

A plamienie wyniknelo ze spadku poziomu progesteronu. Jakis czas temu pisalam tu na forum, ze dr zarksperymentowal i kazal odstawic luteine od 9 tyg ciazy, ja co prawda dalej bralam, ale mniej az w koncu odstawilam no i troche poplamilam, ale szybko wrocilam do luteiny i nie ma problemu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
11dpt 5 dniowej blastki. Beta 0.100... :( :(
:(

Dziewczyny jestem po wizycie startowej do ivf! :) czekam na okres -bedziekolo 4 go kwietnia i zaczynam stymulację. Otrzymałam do stymulacji Elonva - koszt ponoć 2400 ale z refundacją kolo 400 zł. Brała któraś? Jak znosiłście ten lek? Ile pecherzykow udalo Wam sie po nim wychodowac? drugi lek to orgalutran na niepekniecie pecherzykow. Czy robiłą któraś z WAs akupunkturę ? Lekarka polecała miją do ivf..
U mnie było 6 komórek po Elonvie, ale ja mam niskie amh, więc i tak wynik był dobry. Zapłodniło się tylko 2 i w pon miałam transfer. Liczę na pozytywny wynik bo nie wiem czy zrobimy kolejne podejście. Czy kosztowo damy rade :/ Ja mam leki bez refundacji...

Jutro wizyta, progesteron będę miała badany.
Spokojnych snów :)
 
U nas też jest problem z nasieniem i tak się zastanawiam, że skoro wybierają najlepsze plemniki - nawet jak się uda o zupełnie prawidłowej budowie to też w jakimś stopniu mogą spowodować nieprawidłowy rozwój zarodków?
Wydaje mi sie ze na etapie 5 dniowej blastocysty to raczej nie, bardziej w tych pierwszych dniach 2-3...co embriolodzy obserwują duzo przestaje sie rozwijac.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
:(


U mnie było 6 komórek po Elonvie, ale ja mam niskie amh, więc i tak wynik był dobry. Zapłodniło się tylko 2 i w pon miałam transfer. Liczę na pozytywny wynik bo nie wiem czy zrobimy kolejne podejście. Czy kosztowo damy rade :/ Ja mam leki bez refundacji...

Jutro wizyta, progesteron będę miała badany.
Spokojnych snów :)
Kochana przypomnij mi ilu dniowe miałaś podane Zarodki w poniedziałek? czujesz już,że coś się zaczyna dziać?

Jutro już badassz progesteron ja niby dopiero mam 4 kwietnia
 
Tak, w gamecie na nfz, stwierdzilam, ze maja tam cala dokumentacje w razie czego, i przyjmuje dr, u ktorej chcialam prowadzic ciaze, wiec fajnie sie zlozylo.

A plamienie wyniknelo ze spadku poziomu progesteronu. Jakis czas temu pisalam tu na forum, ze dr zarksperymentowal i kazal odstawic luteine od 9 tyg ciazy, ja co prawda dalej bralam, ale mniej az w koncu odstawilam no i troche poplamilam, ale szybko wrocilam do luteiny i nie ma problemu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aaa to do kogo chodzisz teraz? No ja wlasnie tez sie caly czas zastanawiam jak to potem zrobic jak sie uda czy dalej w gamecie czy do gina mojego na miejscu wrocic.
A to dobrze ze szybko zareagowalas i ze juz jest dobrze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze zastanawia mnie fakt ze ciagle mam podwyższoną temperature.. czy to mozliwe ze przez leki? dzis w poludnie mialam 37.8°C...
No i brzuch co chwile zakuje. Plamien zadnych nie miałam... Niewiem co o tym myslec...
 
reklama
jasani, witamy w naszym gronie :) Zobaczysz że sporo nas już tu jest po IUI :p

Ja właśnie zaczynam antyki w kwietniu. Może równolegle będziemy szły :) Powodzenia, na pewno w końcu się uda!
Ja właśnie dopiero w piątek się dowiem którym protokołem ewentualnie będę szła. Widzę, że coraz więcej nas z IUI. A tam niestety nie za wesoło...
 
Do góry