reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ania, powinnas liczyc jako transfer 4dniowych, czyli wlasnie morul. Dziewczyny moze nie byly zadowolone z morul, ale pewnie wynikalo to z tego, ze morul sie nie transferuje, tzn... Transferuje sie w 2,3 lub 5tej dobie. Skoro mialy transferowane morule, to prawdopodobnie w 5tej dobie ich zarodki byly w stadium moruli, czyli opoznione o jeden dzien, wiec to gorsze rokowanie (choc osobiscie mam dziecko z 6dniowej blastocysty, wiec tez o jeden dzien opoznionej, dziecko oczywiscie zdrowe). Natomiast u Ciebie wszystko ok, piszesz ze rozmrozono 3dniowe, 1 dzien sie rozwijaly do moruli, w dodatku embriolodzy mowili, ze ladnie sie rozwijaly, to tylko trzeba sie cieszyc. Po prostu osiagnely kolejne stadium, ktore powinny osiagnac w tej 4tej dobie.
Ja mialam podana 7mio dniowa blastke i dzis jestem w 36+2 tyg ciazy
 
reklama
A Ty kiedy Roksii?
24 mam wizytę i zobaczymy co dalej jak dobrze pójdzie to może 27 transfer. Dzisiaj @ jest na całego więc nie mam pojęcia kiedy tak naprawdę był u mnie pierwszy dzień.
Jeszcze raz z zapytam jeśli mogę hehe :p może ktoś zna odp w który dzień implantuje sie 3 dniowy zarodek i w który dzień najwcześniej mogę zrobić betę.Pytam na przyszłość bo nie wiem jak to będzie teraz choć cicho liczę, że będzie transfer
 
Ostatnia edycja:
anetka303-mam do Ciebie pytanie ,chodzi mi o tą mutacje MTHFR , bo ja ją też mam a dokładnie heterozygota CT i do tego miałam robione badanie Homocysteine w surowicy i wyszło mi 4,91 Czy to jest może to samo co u Ciebie ?jeśli tak ,to jaki u Ciebie wyszedł wynik ?bo ja to robiłam w pierwszej ciąży i nie brałam zastrzyków na to.
 
24 mam wizytę i zobaczymy co dalej jak dobrze pójdzie to może 27 transfer. Dzisiaj @ jest na całego więc nie mam pojęcia kiedy tak naprawdę był u mnie pierwszy dzień.
Jeszcze raz z zapytam jeśli mogę hehe :p może ktoś zna odp w który dzień implantuje sie 3 dniowy zarodek i w który dzień najwcześniej mogę zrobić betę.Pytam na przyszłość bo nie wiem jak to będzie teraz choć cicho liczę, że będzie transfer
Ja jak mialam podane 3dniowe zarodki betę robiłam w 12 dpt :) doktorek Ci wszystko powie :)
 
:) Hejka , ojjjj tak- ciężko to wszystko zrozumieć:( , myślę , że po pierwszej wizycie wszystko nam wytłumaczą i oczywiście mam nadzieję , że się uda ... A Ty pierwszy raz podchodzisz ? Trzymam mocno kciuki za sobotę i za was :)
Tak pierwszy raz. jestem po dwóch nieudanych inseminacjach. Dziekuje :*
 
W klinice cześć badań robiłam na zlecenie lekarza a cześć z własnego wyboru: mam stwierdzona mutacje w genie mthfr i w związku z tym dostałam kwas foliowy 15 mg I clexane 60, wyszły mu dodatnie ana 3 a dokładnie DSDNA i cytokiny tez zaburzone wiec przepisał dexamethason 0.5. Byłam u mądrego hematologa, reumatologa i immunologa. Duży postęp w dość szybkim czasie. W ciągu 3 lat poronilam 4 razy, w klinice od września - dwie stymulacje, badania preimplantacyjne zarodków no i portfel lżejszy o ponad 40 tys ale było warto [emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
mam do Ciebie pytanie ,chodzi mi o tą mutacje MTHFR , bo ja ją też mam a dokładnie heterozygota CT i do tego miałam robione badanie Homocysteine w surowicy i wyszło mi 4,91 Czy to jest może to samo co u Ciebie ?jeśli tak ,to jaki u Ciebie wyszedł wynik ?bo ja to robiłam w pierwszej ciąży i nie brałam zastrzyków na to.
 
W klinice cześć badań robiłam na zlecenie lekarza a cześć z własnego wyboru: mam stwierdzona mutacje w genie mthfr i w związku z tym dostałam kwas foliowy 15 mg I clexane 60, wyszły mu dodatnie ana 3 a dokładnie DSDNA i cytokiny tez zaburzone wiec przepisał dexamethason 0.5. Byłam u mądrego hematologa, reumatologa i immunologa. Duży postęp w dość szybkim czasie. W ciągu 3 lat poronilam 4 razy, w klinice od września - dwie stymulacje, badania preimplantacyjne zarodków no i portfel lżejszy o ponad 40 tys ale było warto [emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To najwazniejsze .ja tez powiedzialam sobie,ze jak sie uda to zapomne o tych wszystkich pieniadzach,ktore wydalam na zabiegi bo tez mnie to troszke kosztowalo.ale jak sie uda to w dup..... z tymi pieniedzmi:-D;-) ;)
 
A ja wlasnie dzis odebralam wyniki przeciwcial ktore jednak po ostatnim dolku zdecydowalam sie zrobic
Bialko c i bialko s w normie :)
Antykoagulant toczniowy ujemny :)
Przeciwciala antykardiolipinowe ujemne :)
Przeciwciala b2-glikoproteinie ujemne :)

Ana 1 w tescie przesiewowym dodatnie :(
Jutro dozlecenie Ana2 i typy swiecenia
I wychodzi ze moja intuicja mnie nie mylila i oprocz hashi jednak cos jeszcze jest nie tak w mojej immunologi. A moj lekarz powinien dostac odemnie kopa w dupe ze nie chcial mi dac encortonu przy drugim podejsciu :p
Teraz przynajmniej wiem ze oprocz kiepskich wynikow nasienia tez moj uklad immunologiczny szfankuje plus homozygota MTHFR
Kolejne podejscie na encortonie i clexanie i mam nadzieje ze tym razem udane :)
Gosiu musi byc udane. Ja juz powoli zaczynam przygotowywac brzuszek do oddania dla ciebie.
 
reklama
Do góry