reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny kochane, powiedzcie mi proszę w którym dniu stymulacji hormonalnej miałyście punkcje jajników? Można określić 'na oko' w którym dniu cyklu pradopodobnie wypadnie? Pytam bo mąż wyjeżdża...i jeśli nie wstrzelimy się w kolejnym cyklu to dopiero będzie szansa w czerwcu...załamałam się :(
Mi wypadlo w 20 dniu cyklu. ale wszystkoe zalezy od tego jak będą Ci rosnac jajeczka. zazwyczaj to tak +- obok owulacji.
 
Miałam dużo wsparcia wśród najbliższych ale byly takie dni ze ja płakałam a mój mąż siedział na łóżku z twarzą w dłoniach i tez płakał z bezsilności. Najgorsze było to ze wtedy żaden lekarz nie był w stanie znaleźć przyczyn poronień. Niby zdrowa babka a nie może donosic ciąży, no szok.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A robilas badania na immunologie
Zastanów się na zrobieniem od razu ana2 i ana3. Mi tak hematolog zalecał i w sumie dopiero ana 3 coś pokazało. A długo czeka się na wyniki. ...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
O dziwo czekalam tydzien a powinny byc po 3 tygodniach. Narazie zrobie ana 2 a w poniedzialek mam wizyte u hematologa to pogadam nad reszta
 
A nie pamietam czy cena obejmuje ilosc zarodkow... A to niezle z rym rokiem kalendarzowym. Chociaz my jak podpisywalismy umowe o mrozenie zarodkow to M sie jeszcze pytal i nam powiedziala babka ze rok od dnia mrozenia to teraz nie wiem

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Dopytajcie, ja przed transferem zaplacilam 600zl za styczen. Jeszcze do mnie dzwonili w tej sprawie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kochane, powiedzcie mi proszę w którym dniu stymulacji hormonalnej miałyście punkcje jajników? Można określić 'na oko' w którym dniu cyklu pradopodobnie wypadnie? Pytam bo mąż wyjeżdża...i jeśli nie wstrzelimy się w kolejnym cyklu to dopiero będzie szansa w czerwcu...załamałam się :(
Niech zostawi i zamrozi nasienie...my tak zrobilismy. I na punkcje i na transfer jechalam ze szwagrem :)
 
A nie pamietam czy cena obejmuje ilosc zarodkow... A to niezle z rym rokiem kalendarzowym. Chociaz my jak podpisywalismy umowe o mrozenie zarodkow to M sie jeszcze pytal i nam powiedziala babka ze rok od dnia mrozenia to teraz nie wiem

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam rok od dnia mrozenia...i cena obejmuje wszystkie zamrozone a nie od ilosci...
 
reklama
Do góry