reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W Polsce macie narkoze do punkcji.w Uk tylko znieczulenie miejscowe.i powiem szczerze ,ze ja czulam wszystko.z bolu to milalam momenty uczucia omdlenia
Nie fajnie naprawde

Mialam ogolne kochana znieczulenie ze spalam 20 min !
Bylo to w Canterbury (Kent)
Ale moja znajoma w Tunbridge wells (Kent) i ma tylkomiejscowe

To zalezy od kliniki !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za wysoką betę, owocne punkcje, piękne widoki w czasie USG i udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13.03 - Ilona88 - USG pęcherzykowe
13.03 - Tulipanka1988 - betowanie 2
13.03 - dusia88 - punkcja
13.03 - oska305 - punkcja
13.03 - aniasiwa - betowanie 2

14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
15.03 - M@gda - wizyta przed crio
15.03 - Karolina1984 - kontrola przed transferem
15.03 - oska305 - transfer
16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - yplocka - wizyta w klinice
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
20.03 - sylwetka86 - betowanie
21.03 - Natalia93 - betowanie
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
22.03 - adunnnia90 - betowanie
23.03 - Roksii89 - wizyta przed crio
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Wszystkim dziewczynkom życzę powodzenia i dużo szczęścia;) a mnie dzisiaj obudził silny ból brzucha, chyba okres sie wyklaruje, szybko dość ,23 dzień cyklu, a mam pytanie w jakim dniu cyklu tak średnio odbywa się transfer 6 dniowych blastocyst? Bo muszę jakoś tak uplanować żeby coś wolnego wziąć? Jak u Was było?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane wszystkiego dobrego! Kciuki mam za Was zaciśnięte!

Dzis dopadł mnie dół.
Zadzwonił tato, mowi ze kuzynka 21 lat w ciąży, w maju rodzi. Dzis zobaczyłam koleżankę, tez z brzuchem.
Niech mnie ktoś dobije [emoji30][emoji30][emoji24][emoji24][emoji24][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Dzis rano bylam na pobraniu krwi w klinice (fsh) i jutro wizyta, może zacznę stymulacje. Stresuje się o ten wynik...czy nie będzie za wysoki, czy uda się żeby leki były chociaż refundowane bo nie wiem na jakie koszty się nastawić. To zresztą nieistotne byle zacząć stymulacje i ratować jajeczka.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry