reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie. Jak liczy się dni do transferu, od dnia punkcji jako pierwszy dzien czy od dnia następnego po punkcji?
 
Dziewczyny ja jedyne czego się boję to tych chwil po wybudzeniu. Już raz byłam usypiana i po nie było fajnie. Ale wszystko przejdziemy dla naszych Kropeczek :-) dzięki za pozytywne myśli i ja przesyłam swoje [emoji7]
 
Dziewczyny ja jedyne czego się boję to tych chwil po wybudzeniu. Już raz byłam usypiana i po nie było fajnie. Ale wszystko przejdziemy dla naszych Kropeczek :-) dzięki za pozytywne myśli i ja przesyłam swoje [emoji7]

Ach ok Dzięki i powiedzonka. Ja czekam na izbie przyjec stres mam malutki. Tyle co już przeszłam to nic mi nie syraszne

Ja mam o 8 punkcję. nawet sie nie stresuję :)
Hmmm no jak dzis zaplodnia komórkę to dzis juz zaczyna sie doba.
Dziewczyny kciuki zaciśnięte!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W Polsce macie narkoze do punkcji.w Uk tylko znieczulenie miejscowe.i powiem szczerze ,ze ja czulam wszystko.z bolu to milalam momenty uczucia omdlenia
Nie fajnie naprawde
 
Do góry