reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane wszystkiego dobrego! Kciuki mam za Was zaciśnięte!

Dzis dopadł mnie dół.
Zadzwonił tato, mowi ze kuzynka 21 lat w ciąży, w maju rodzi. Dzis zobaczyłam koleżankę, tez z brzuchem.
Niech mnie ktoś dobije [emoji30][emoji30][emoji24][emoji24][emoji24][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



Wiem, co czujesz. Ściskam Cię mocno.
Jeśli trzeba - popłacz, mnie to pomaga, żeby potem znów się uśmiechnąć.
 
Ja właśnie napisałam do doktor czekam na odpowiedź bo nie wiem co robić,czy brać leki, cxy czekać dalej. Dzisiaj brak @ tylko plamienie brązowe mam ochotę sobie walnąć w łeb, jeszcze od rana dzwonią z pracy i cały czas coś chcą czy zrobiłam to i to kurde jestem na l4 niech sobie zobaczą, czy to zrobiłam.
 
dusia, oska trzymajcie sie, nie stresujcie, odpoczywajcie i bedzie dobrze :) ja jestem juz po badaniu, teraz czekam na wyniki, ale mysle ze wszystko sie udalo, juz nie plamie, okresu nie mam, takze pomylki na becie nie bylo:) i brzuszek tez mnie nie boli juz bardzo, trzeba wierzyc ze malenstwa lub malenstwo sa silne i wytrzymaja ze mna :)
 
Kochane wszystkiego dobrego! Kciuki mam za Was zaciśnięte!

Dzis dopadł mnie dół.
Zadzwonił tato, mowi ze kuzynka 21 lat w ciąży, w maju rodzi. Dzis zobaczyłam koleżankę, tez z brzuchem.
Niech mnie ktoś dobije [emoji30][emoji30][emoji24][emoji24][emoji24][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
t
Kochane wszystkiego dobrego! Kciuki mam za Was zaciśnięte!

Dzis dopadł mnie dół.
Zadzwonił tato, mowi ze kuzynka 21 lat w ciąży, w maju rodzi. Dzis zobaczyłam koleżankę, tez z brzuchem.
Niech mnie ktoś dobije [emoji30][emoji30][emoji24][emoji24][emoji24][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kochana Tobie tez sie uda, to samo mialam, 4 lata po slubie wszyscy w ciazy tylko nie ja, ale w koncu sie udalo, tobie tez sie uda :)
 
Wszystkim dziewczynkom życzę powodzenia i dużo szczęścia;) a mnie dzisiaj obudził silny ból brzucha, chyba okres sie wyklaruje, szybko dość ,23 dzień cyklu, a mam pytanie w jakim dniu cyklu tak średnio odbywa się transfer 6 dniowych blastocyst? Bo muszę jakoś tak uplanować żeby coś wolnego wziąć? Jak u Was było?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam punkcje w 14 dzien cyklu a transfer w 19, zarodki 5dniowe, udalo sie za 1 razem:)
 
Czesc Kobietki przepraszam że mało się udzielam ale u nas zastój po trzech procedurach :/ Mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :). został nam jeden mrozaczek i chce się przygotować na transfer. I tu moje pytanie w którym dniu cyklu mialyscie histeroskopie ?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Histeroskopię najlepiej robić do 10 dc ale po ustaniu krwawienia, a jak nie wychodzi to przynajmniej do dnia owulacji.
 
Wszystkim dziewczynkom życzę powodzenia i dużo szczęścia;) a mnie dzisiaj obudził silny ból brzucha, chyba okres sie wyklaruje, szybko dość ,23 dzień cyklu, a mam pytanie w jakim dniu cyklu tak średnio odbywa się transfer 6 dniowych blastocyst? Bo muszę jakoś tak uplanować żeby coś wolnego wziąć? Jak u Was było?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam 19 albo 20dc...nie pamietam dokladnie
 
Ja juz po :) godzine temu byla punkcja, brzuch lekko bolal jak na okres. dostalam kroplowke i jest ok. nic po przebudzeniu mi nie bylo. Mam juz powoli wstawac. sama punkcja moze z 10 minut trwała.
9 komorek pobrali :)
Gratuluje...tylko stosuj dzis diete lekkostrawna...bo ja to olalam i wymiotowalam dalej niz widzialam...i jedz ananaska swiezego
 
reklama
Kochane wszystkiego dobrego! Kciuki mam za Was zaciśnięte!

Dzis dopadł mnie dół.
Zadzwonił tato, mowi ze kuzynka 21 lat w ciąży, w maju rodzi. Dzis zobaczyłam koleżankę, tez z brzuchem.
Niech mnie ktoś dobije [emoji30][emoji30][emoji24][emoji24][emoji24][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hope, nie płacz :) Nadzieja umiera ostatnia :) A Ty na jakim etapie jesteś?
 
Do góry