reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc Kobietki przepraszam że mało się udzielam ale u nas zastój po trzech procedurach :/ Mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :). został nam jeden mrozaczek i chce się przygotować na transfer. I tu moje pytanie w którym dniu cyklu mialyscie histeroskopie ?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej maleńka chyba 12 dc sprawdzę
 
reklama
Ja tez jutro punkcja :) juz sie nie moge doczekac. kazali zabrac kapcie i koszulke-wystarczy zwykly t-shirt? biżuterię trzeba zdjąć ?
Oska305 bede nyslec o Tobie :)
 
Jejuu ale bylby numer! :)
Powodzenia !
Test negatywny jak zwykle :-( dostałam dzisiaj ale przestało mi już lecieć wydaje mi się, że to wszytko przez stres nie mogę już się tego doczekać tylko o tym myślę i mój organizm szaleje.Ale traktuję to jako pierwsze dzień @ była żywa krew, więc się liczy zobaczę tego 23 marca, jak sprawa wygląda.
 
Brawo ja jest @, więc od jutra mogę brać leki ale, żeby nie było łatwo pojawił się kolejny problem normalka zawsze od górkę żeby człowiek czuł, że żyje! 12 dnia cyklu mam jechać do kliniki 3 dni później tranfer który wypada w niedzielę i co teraz? nie będzie go czy jak no masakra jakaś
Super, na reszcie @ przyszla. Ja mialam w niedziele transfer. Na pewno bedzie dobrze! Nie zmarnujesz cyklu tylko przez to, ze jest niedziela. Nie martw sie - lekarz cos wymysli.
 
A to nie tak ze zapytasz gp i nie musisz placic jak ja
Tsh robia bo tylko to mnie interesowalo cala ciaze I teraz glukoza
Oczywiscie bety nie robia dla nich wazne tylko usg serca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To jak juz bym była w ciazy, na tym etapie raczej nic nie wywalczę. W Londynie jest polskie labolatorium , wiec tam jade , jesli musze.
Pierwsze prenatalne moze uda mi sie zrobić w UCLH, ale do tego jeszcze długa droga ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jak juz bym była w ciazy, na tym etapie raczej nic nie wywalczę. W Londynie jest polskie labolatorium , wiec tam jade , jesli musze.
Pierwsze prenatalne moze uda mi sie zrobić w UCLH, ale do tego jeszcze długa droga ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A ktory to byl twoj transfer?
Na prywaciakow w londynie trza uwazac ,bylam raz I niewiem czy to ja mialam pecha czy poprostu ginekolog nie umiejetna ,powiedziala ze Ze mna wszy ok a bylo prawda ze mam lozysko przednie ;(( bylo to w 25 tc bo w 22 szpital powiedzial ze mam nie tak lozysko wiec se mysle prywaciak prawde powie a tu szok ,odp jej byla 99% na porod naturalny daje ! Faktem jest ze od 22 tc mam caly czas te lozysko takie i Sue nie przemieszcza (sa przypadki)
Wizyta bylo w tooting medical center ;(

Trzymam kciyki za ciebie !!!!

O progesteronie nic nirwiem ;(, sluchalam mego lekarza z ivf i nic nie mowil ...chyva wiesz ze oni bety nie uznaja tylko od razu usg serca ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry