reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, 2dpt i kurde brzuch mnie boli tak dosyć mocno, jak na okres , nie to ze konam z bólu , ale męczący juz na plecy mi schodzi. Z wieczora się zaczęło, w nocy coraz bardziej i teraz naprawdę mocno. Nospe Max wzielam pol godz temu ale póki co bez zmian . Normalne to ?
Poprzednim razem to stekalam , bo hiperke miałam , inne odczucia były z tego co pamietam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluje...tylko stosuj dzis diete lekkostrawna...bo ja to olalam i wymiotowalam dalej niz widzialam...i jedz ananaska swiezego

Zjadlam wlasnie sniadanie-bulke z mozarella pomidorkiem itp.
Kobietka obok co byla po punkcji to bylo jej niedobrze i glowa ja bolala.
Mnie nic, wiec sobie zjadlam :)
A po co ananas?
 
Dziewczyny, 2dpt i kurde brzuch mnie boli tak dosyć mocno, jak na okres , nie to ze konam z bólu , ale męczący juz na plecy mi schodzi. Z wieczora się zaczęło, w nocy coraz bardziej i teraz naprawdę mocno. Nospe Max wzielam pol godz temu ale póki co bez zmian . Normalne to ?
Poprzednim razem to stekalam , bo hiperke miałam , inne odczucia były z tego co pamietam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też był silny ból pleców, zwłaszcza w nocy i bóle brzucha właśnie w podobnym czasie co u Ciebie i się udało :) trzymam kciuki
 
Zjadlam wlasnie sniadanie-bulke z mozarella pomidorkiem itp.
Kobietka obok co byla po punkcji to bylo jej niedobrze i glowa ja bolala.
Mnie nic, wiec sobie zjadlam :)
A po co ananas?
Zawiera enzym ktory pomaga w zagniezdzaniu zarodka. To nie zaden lek ale zawszze mozna sie czyms wspomoc. Mi dziewczyny z forum doradzaly jesc 3 dni przed i 3 po transferze po 2 plastry ananasa ale swiezego nie z puszki i nie dluzej...trzymam kciuki
 
reklama
Kocham moją doktor odp. tak proszę już brać od jutra! kurde czyli jutro mam traktować 2 dzień cyklu dzwonie nie odbiera napisałam jesxze raz, mi naprawdę trzeba tłumaczyć jak krowie bo nie znam się na tym i chce mieć 100 pewność. Jeśli od jutra mam brać to kiedy mam się zgłosić do kliniki trafi mnie zaraz
 
Do góry