reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ile się tu dzisiaj dzieje właśnie czytam wszytko, dziękuje wam kochane za wsparcie :-*
Jestem na l4 do 19 dzisiaj mąż mnie zabrał na pyszny obiad, a raz lecę na masaż bo mąż mi zrobił taka niespodziankę mam nadzieje, ze wrócę do formy nie dostałam żadnych leków zobaczymy co będzie oczywiście od tygodnia czuję się na @ dzisiaj miała być od jutra miałam brać leki, a tu nic jeśli dostanę po 18 to nie mogę już liczyć tego jako pierwszy dzień :-/ myślałam.,że będzie planowo, a tu jak zwykle lipa.

DZIEWCZYNKI piękne bety gratulacje.
Nie przejmuj się ja straciłam przyjaciółkę właśnie przez jej ciążę tylko my wiemy jak to naprawdę jest cierpieć.
Trzymam kciuki za jutro za transfery
 
reklama
Do góry