reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratulacje piękny wynik
Widze ze my ten sam rocznik :D moja lekarka tez mi cos mówiła o dwoch zarodkach, ze zobaczymy. Sama niewiem, przerazaja mnie blizniaki :D
Jejku jak ja bym chciala juz do Was dołączyć...
my chcielismy blizniaki ale zobaczymy na tyg czy zostaly ze mna 2 zarodki czy 1, co ma byc to bedzie, wazne ze sie udalo i zeby szczesliwie sie zakonczylo:-) :)
 
reklama
Ja już po transferze :) lezymy i odpoczywamy:) pytałam lekarza czy mogę brać nospe to powiedział że jak nie trzeba to lepiej nie brać, także już sama nie wiem. Pixie Ty brałas 3x1? Jakieś jeszcze rady po transferze? Co robić żeby sie udało? :)
Duzo pozytywnego nastawienia :)
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po transferze :) lezymy i odpoczywamy:) pytałam lekarza czy mogę brać nospe to powiedział że jak nie trzeba to lepiej nie brać, także już sama nie wiem. Pixie Ty brałas 3x1? Jakieś jeszcze rady po transferze? Co robić żeby sie udało? :)
Dobre nastawienie bo duzo kciukasow trzymanych bedzie [emoji110] [emoji4]
Twoj 1 transfer? Ilu dniowa blastka? Ja jutro 1 trasfer.
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluję Wam pozytywnych bet! Niech pięknie przyrastają a potem niech pięknie biją serduszka! :).
Trzymam za Was wszystkie kciuki!
A ja się muszę Wam wygadać bo bardzo się cieszę! :). Okazało się, że nasienie się poprawiło! Yeah! :D :D. O rany jaka ulga!Wiem, że do ciąży jeszcze daleko ale to zwiększa nasze szanse bo ostatniego badania MSOME nie dało się wykonać ze względu na pojedyncze plemniki a teraz udało się zamrozić i jest ponad 2 mln :p o ruchu 50% :D. Teraz nie będzie stresu, że przy punkcji nie bedzie czym zapłodnić komórek.
No i w końcu znam terminy - czekam na okres jeszcze ok. 10 dni i zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne. Pod koniec brania wizyta i zaczynam stymulację :). Strasznie się cieszymy, że idzie do przodu :).

Dziewczyny a powiedzcie czy brałyście na własną rękę witaminy? Bo ja biorę koenzym q10, wit.D i Vitaminer i nie wiem - być może czegoś nie powinnam?
 
reklama
Ja już po transferze :) lezymy i odpoczywamy:) pytałam lekarza czy mogę brać nospe to powiedział że jak nie trzeba to lepiej nie brać, także już sama nie wiem. Pixie Ty brałas 3x1? Jakieś jeszcze rady po transferze? Co robić żeby sie udało? :)

Myslec pozytywnie to uda Sue ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry