reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

JA mialam 4 inseminacje nieudane, a in vitro bylo moje 1, jak ja sie ciesze to nie ma glowy, 2 zarodki mialam podane 5 dniowe, ciekawe czy zostaly obydwa czy tylko 1, ale na wizyte ide dopiero na przyszla srode, w pon powtorka bety dla pewnosci, prezent dla meza idealny:):biggrin2::):biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Mnie wogole znajomi przestali informowac o ciazach chyba przypuszczaja ze u nas jest problem a my nikomu nic nie mowimy. Ale potem tez nie jest fajnie sie dowiedziec ze znajoma ma termin na lipca a przed Tobą tajemnice robia...ehhh
Tak to już z nami jest.
A jak tam mijaja Tobie dni? Ile jeszcze masz brac duphaston?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Duphaston biorę do wtorku, i czekam na okres, na wizytę mam się zgłosić do 5 dnia cyklu, ciekawa jestem czy będę brała jakieś leki, a Ty kochana jak się czujesz? Teraz to jest Twój czas, na mój muszę jeszcze poczekać

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
JA mialam 4 inseminacje nieudane, a in vitro bylo moje 1, jak ja sie ciesze to nie ma glowy, 2 zarodki mialam podane 5 dniowe, ciekawe czy zostaly obydwa czy tylko 1, ale na wizyte ide dopiero na przyszla srode, w pon powtorka bety dla pewnosci, prezent dla meza idealny:):biggrin2::):biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Widze ze my ten sam rocznik :D moja lekarka tez mi cos mówiła o dwoch zarodkach, ze zobaczymy. Sama niewiem, przerazaja mnie blizniaki :D
Jejku jak ja bym chciala juz do Was dołączyć...
 
Widze ze my ten sam rocznik :D moja lekarka tez mi cos mówiła o dwoch zarodkach, ze zobaczymy. Sama niewiem, przerazaja mnie blizniaki :D
Jejku jak ja bym chciala juz do Was dołączyć...
No to teraz zaciskaj nogi,stres na bok, głęboki oddech i pełen luz - musi być dobrze;) gratuluję
o boze chyba zejde na zawal...powiem wam ze od dwoch dni mam mdlosci i takie napiecie w dole podbrzusza...wiedzialam ze to to tylko strasznie sie balam zapeszyc...o kuzwa jak sie ciesze...:-) :)


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Duphaston biorę do wtorku, i czekam na okres, na wizytę mam się zgłosić do 5 dnia cyklu, ciekawa jestem czy będę brała jakieś leki, a Ty kochana jak się czujesz? Teraz to jest Twój czas, na mój muszę jeszcze poczekać

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Czuje mega powera a zarazem zaczynam sie denerwować...strasznie boje sie rozczarowania.


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny już po usg. Mam po 6 jajeczek z każdej strony. W poniedziałek punkcja i we wtorek transfer. Zaczynam się bać. Jutro jadę jeszcze na ostatnie badania przed podejściem. Lekarz mnie troch e zdenerwował, bo jakoś tak szybko i jeszcze zwrócił mi uwagę, ze za bardzo się stresuje i za dużo myslę. Łatwo mu powiedzieć...
 
Do góry