reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bierzesz magnez? nospę? progesteron? nie kąp się, nie dźwigaj itp..Jeżeli bierzesz clexane to mogą być krwawienia niewiadomego pochodzenia.
Tak. Biorę wszystko. Luteiny 3000 mg dziennie. Tak. Biorę clexanne i acesan. Odpoczywam. Leżę. Nic nie dźwigam. Boże myślałam że jak serducho tak ładnie bije to będzie ok.
 
Tulipanka super! Nadrabiam zaleglosci na forum od wczoraj i tylko przewijam i szukam jaki masz wynik :D
Ja jutro jeszczw usg i prawdopodobnie w poniedzialek punkcja. estradiol dzis 1800 wiec chyba dobrze ;)
 
Tak. Biorę wszystko. Luteiny 3000 mg dziennie. Tak. Biorę clexanne i acesan. Odpoczywam. Leżę. Nic nie dźwigam. Boże myślałam że jak serducho tak ładnie bije to będzie ok.
Będzie dobrze! Pamiętasz kasik36? plamiła przez całą ciąże. Nawet na początku krwotoki miała a synuś jest:-)
 
reklama
Do góry