reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bylam dzis na usg, jest 11 pecherzykow i dwa małe :) w piatek jeszcze jedna wizyta i pn lub wt punkcja. jejku juz sie nie moge doczekac! :D i moze nastepny weekend tranfser.
Progesteron i estradiol w porządku.[/QUOTE ja też po wizycie u mnie na prawym 11 a na lewym 6 plus jakieś drobne i też w piątek 3 wizyta niedziela badz poniedziałek punkcja.
 
reklama
chyba macie rację i odmówię, rok starań, rok nie pracowania już mnie nie zbawi te parę miesięcy, a szkoda, żebym poźniej żałowała przez swoją własną głupotę, mój mąż też każe odmówić, ale wiecie jak to jest, siedzę w domu, nie ma gdzie do kogo wyjść,

Tu masz towarzystwo i to doborowe i rozumiejace Cie jak nikt, a dzieciatko najwazniejsze [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
chyba macie rację i odmówię, rok starań, rok nie pracowania już mnie nie zbawi te parę miesięcy, a szkoda, żebym poźniej żałowała przez swoją własną głupotę, mój mąż też każe odmówić, ale wiecie jak to jest, siedzę w domu, nie ma gdzie do kogo wyjść,

Ja pracowałam przed punkcją, po transferze... Dopiero hiperka mnie powaliła i musiałam iść do szpitala. Pracowałam też na produkcji, ale nie fizycznie. Nie chciałam rezygnować za wcześnie.
 

My ustaliliśmy, że nikt nigdy się nie dowie o in vitro - ani rodzina, ani znajomi. Nikt nie przeszedł tyle co my i nie rozumie naszych problemów i wieloletnich starań. Dziwią się tylko, że my wiecznie bez kasy... a leczenie kosztuje i to nie mało.
 
a dziewuszki mam do was pytanie. Jak funcjonujecie po in vitro? Chodzicie do pracy normalnie czy jednak odpoczywace? Szczescie w nieszczesciu dostalam propozycje pracy od wtorku ale na produkcji i nie wiem czy przyjac czy lepiej odmowic? Nie chcialabym sobie i dziecku jakby sie udalo zaszkodzic, ale czy rzeczywisvie trzeba sie az tak byczyc? Ja juz rok czasu nie pracuje, tyle zeszlo z leczeniem doradzcie co byscie zrobily
Ja pracuje w sklepie czyli też fizyczna praca i od momentu stymulacji jestem trochę na urlopie a teraz po transferze na l4 . Nie ma co ryzykować.
 
A ja melduje że wizyta po punkcji ok, nie ma torbieli, jajniki ok, transfer w następnym cyklu, narazie żadnych leków z wyjątkiem duphastonu przez 7 dni, a kolejna dobra informacja, 6 zarodków dożyło do 6 doby i dziś zostały zamrożone;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super [emoji4] [emoji110] trzymam kciuki caly czas [emoji4] teraz to juz musi byc dobrze!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super [emoji4] [emoji110] trzymam kciuki caly czas [emoji4] teraz to juz musi byc dobrze!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
no i bardzo dobra wiadomosc, u nas tylko dwa udaly sie zamrozic a bylo 6 , kochane czy to normalne ze mnie pobolewa ten brzuch dzisiaj tak czest, Boze jak dostane @ to sie zalamie:( jeszcze jedno glupie pytanie mam czy pijecie kawe? Moze lepiej zrezygnowac z niej? :(jak myslicie?
 
Dobry wieczór :-)
Czy można dołączyć do grona staraczek? :-)
Dzisiaj właśnie zaczęłam stymulację (czwartą w swojej przygodzie z ivf). Protokół krótki menopur 300j + cetrotide.
Wystartowało 8 pęcherzyków więc nie nastawiam się na wiele.

Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki i życzę powodzenia :-)
 
reklama
Dobry wieczór :-)
Czy można dołączyć do grona staraczek? :-)
Dzisiaj właśnie zaczęłam stymulację (czwartą w swojej przygodzie z ivf). Protokół krótki menopur 300j + cetrotide.
Wystartowało 8 pęcherzyków więc nie nastawiam się na wiele.

Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki i życzę powodzenia :-)
JA tez miałam takie same lei i krótki protokół przy punkcji pobrali 9 komórek także niewiele a 1 zarodek dzisiaj podali reszta walczy do jutra w labolatorium . Trzeba myśleć pozytywnie nawet jedna może wiele zdziałać
 
Do góry