reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja melduje że wizyta po punkcji ok, nie ma torbieli, jajniki ok, transfer w następnym cyklu, narazie żadnych leków z wyjątkiem duphastonu przez 7 dni, a kolejna dobra informacja, 6 zarodków dożyło do 6 doby i dziś zostały zamrożone;)


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde mega wynik zazdroszczę jak nie wiem, ja mam dwa 3 dniowe Zarodki. Normalnie 6 w totka.
Przypomnij mi proszę jaki jest u was problem?
 
reklama
JA tez miałam takie same lei i krótki protokół przy punkcji pobrali 9 komórek także niewiele a 1 zarodek dzisiaj podali reszta walczy do jutra w labolatorium . Trzeba myśleć pozytywnie nawet jedna może wiele zdziałać

U nas z obu stron pod gorke. Ja AMH 1.3 a M slabe nasienie. Tylko 9% ruchomych plemnikow o ruchu C. Jak z tego beda dwie blastki to bedzie cud. To nasze 4 podejscie i zarazem przed ostatnie jesli sie nie powiedzie.
Zycze aby ten jeden babel zostal z Toba na 9 nudnych miesiecy ;-)
 
U nas nasienie się poprawiło w dniu gdy mąż oddał nasienie, żeby zapłodnic komórki była jedna wielka masakra, o ile dobrze rozumiałem doktor do inseminacji musi być min. 2 miliony mój mąż miał tylko 1000 tys plemników. Więc nie wiem od czego to już zależy
 
U nas z obu stron pod gorke. Ja AMH 1.3 a M slabe nasienie. Tylko 9% ruchomych plemnikow o ruchu C. Jak z tego beda dwie blastki to bedzie cud. To nasze 4 podejscie i zarazem przed ostatnie jesli sie nie powiedzie.
Zycze aby ten jeden babel zostal z Toba na 9 nudnych miesiecy ;-)
U nas problem jest po mojej stronie M ma nasienie ok. Moje amh to 1.2 także podobne do twojego to nasze 2 podejście i tez obawiam się ale staram mieć pozytywne myśli
 
My ustaliliśmy, że nikt nigdy się nie dowie o in vitro - ani rodzina, ani znajomi. Nikt nie przeszedł tyle co my i nie rozumie naszych problemów i wieloletnich starań. Dziwią się tylko, że my wiecznie bez kasy... a leczenie kosztuje i to nie mało.
Ja z kolei nie ukrywam ze się leczymy. Mamy wokół siebie wiele wspaniałych osób , które były z nami po poronieniach, trzymali za nas kciuki i zawsze służyli pomocą. Ale nie pozwolę żeby w ksiazeczkach zdrowia pojawił się wpis "z in vitro" bo to juz jest stygmatyzacja.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
no i bardzo dobra wiadomosc, u nas tylko dwa udaly sie zamrozic a bylo 6 , kochane czy to normalne ze mnie pobolewa ten brzuch dzisiaj tak czest, Boze jak dostane @ to sie zalamie:( jeszcze jedno glupie pytanie mam czy pijecie kawe? Moze lepiej zrezygnowac z niej? :(jak myslicie?
Ja kawy nie pije od 1 dnia stymulacji. Zamiast niej pije świeżo wyciskany soczek
 
no i bardzo dobra wiadomosc, u nas tylko dwa udaly sie zamrozic a bylo 6 , kochane czy to normalne ze mnie pobolewa ten brzuch dzisiaj tak czest, Boze jak dostane @ to sie zalamie:( jeszcze jedno glupie pytanie mam czy pijecie kawe? Moze lepiej zrezygnowac z niej? :(jak myslicie?
Ja odstawiłam kawę przy stymulacji ale dlatego że kawa wyplukuje organizm z mikroelementów i witamin wiec po transferze juz nie miałam problemów .

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za piękne widoki (i odgłosy) w czasie USG, udaną wizytę, wysoką betę i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
09.03 - anetka303 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
09.03 - zanetaanna - betowanie

10.03 - Oska305 - kontrola w czasie stymulacji
10.03 - aniasiwa - betowanie 1
11.03 - Ava81 - betowanie
11.03 - AniaCh83 - transfer
11.03 - addunia90 - transfer
12.03 - julita1234 - punkcja
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13.03 - Kikuli - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
13.03 - Ilona88 - USG pęcherzykowe
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - Oska305 - punkcja
16.03 - yplocka - wizyta w klinice
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry