reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem wam coś w sekrecie. Tylko mnie nie zlinczujcie błagam.
NIENAWIDZĘ słowa "dzidzia". Dzidziuś spoko, bez szału u mnie ale może być. Od Dzidzi dostaję oczoprzewrotu, boje się, że mi tak zostanie. Szczególnie w takim kontekście:
"Postanowiliśmy z chłopakiem zrobić sobie dzidzię, kochaliśmy sie tydzień temu, myślicie żeby już testować?"

No musiałam sie w końcu przyznać ;)
Wiem, jestem straszna...
Dusiłam to w sobie od miesięcy :)
[emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze chyba taki wielki nie jest :-)
 

Załączniki

  • sketch-1486058293197.png
    sketch-1486058293197.png
    212,1 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Ja nawet przed punkcja i przed ciaza mialam wiekszy :D a to wszystko przez 2 stymulacje +7 kg
Ja dwie stymulacje = +6 kg [emoji23] Mam okrągła twarz i jak normalnie jestem szczupła tak jak teraz się uśmiecham to tracę pole widzenia [emoji23] Mam buzię jak pączek.
A tak poważnie to dzisiaj normalnie bym dostała okres, bym nie zwróciła na to uwagi gdyby coraz bardziej nie bolało mnie podbrzusze. Boli i ciągnie. Od analizowania objawów normalnie mnie niedługo w psychiatryku zamkną [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry