reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O matko dziewczynu wystraszylyscie z mnie z ta waga, ale ostatnio jak bylismy u lekarza to jego pierwsza reakacja byla "no to trzeba przytyc", jednak nastepnie zmienil zdanie i stwierdzil, ze mam "zyc normalnie" i nic juz nie mowil o tyciu :(
Ciekawe co bedzie jak przyjdzie juz wlasciwa proba ?!
 
reklama
Siema cioteczki! Więc będzie chłopak! :) rączki są, nóżki są, kość nosowa jest, serducho bije 157 u/min. NT - 1,1 przepływy ładne, test PAPPA (trisomia 21 wynosi 1:1013 :) jedyne co to niewielkie ryzyko stanu przedrzucawkowego więc do końca ciąży obowiązkowo acard 1x1 :) pozdrawiamy.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Superowo:) A młody ma już imię wybrane?
 
Siema cioteczki! Więc będzie chłopak! :) rączki są, nóżki są, kość nosowa jest, serducho bije 157 u/min. NT - 1,1 przepływy ładne, test PAPPA (trisomia 21 wynosi 1:1013 :) jedyne co to niewielkie ryzyko stanu przedrzucawkowego więc do końca ciąży obowiązkowo acard 1x1 :) pozdrawiamy.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Super wyniki :)
 
a propos...mi sie sni ze moja swinka morska urodzila....jest w ciazy szczesciara w odroznieniu ode mnie:)i lada moment bede babcia:)zawsze to cos...:szok:
Aż zatęskniłam za moimi łobuzami. Miałam 3 prośki, już 2 lata dom bez kwiczenia tej, która odeszła ostatnia. Najśmielsza była taka cwana, że co rano warowała pod lodówką filując na ogórka, jak ktoś wszedł do kuchni to wrzask. A przecież nie dam ogórka prosto z lodówy, musi sie chwile ocieplić. No i codziennie był o to foch i awantura :) Mała terrorystka. Oczywiście pozostałe jej wtórowały z bezpiecznej odległości końca dywanu :)
 
Koniczynko mam pytanie bo widzę, że pisałaś, że masz torbiele w piersi o ile dobrze pamiętam, ja też mam i od wczoraj nawet nie myślę o dziwnym uczuciu w brzuchu tylko o strasznym bólu moich piersi nigdy mnie tak nie bolaly, a torbiele są tak wyczuwalne jak nigdy! A sutki tak bolą jak by ktoś gorąca woda poparzył. Jutro chyba zadzwonię i umówię się na usg do lekarza.
 
Ej a to jakiś debilizm z ta waga - ja nie zaszłam ani razu jak miałam ponad 60 kg a przy 174 wzrostu zaczelam majac cos koło 52 - pieresze slysze o wagowej selekcji - a tkanki tłuszczowej nie mialm wogole bo ciezko pracowałam zeby jej nie miec ( miałam 14%)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Debilizm lub i nie sluchalam lekarza przytylam I 1 ivf udane niewiem czy to poprzez wage ze przytylam lub zmniejszone tsh na ponizej 2 bralam tabsy na znizenie hormonu przed ivf Ale grunt ze bede mama yupiii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry