reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To jest właśnie najgorsze bo nie byłam w ogóle przygotowaną na chłopca i nie mam żadnego imienia bo żadne mi się nie podoba :( wieeeem dziwna jestem[emoji14]jest jeszcze czas może coś mi się odmieni. Musi! ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
My do in vitro jeszcze nie podchodzilismy a imie mamy juz wybrane ale wlasnie nie wiem czemu tylko do chlopca....Ignas [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest właśnie najgorsze bo nie byłam w ogóle przygotowaną na chłopca i nie mam żadnego imienia bo żadne mi się nie podoba :( wieeeem dziwna jestem[emoji14]jest jeszcze czas może coś mi się odmieni. Musi! ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo! (Znaczy poza synkiem w brzuchu ;) )
Od ponad roku nie mogę zdecydować sie na żadne chłopięce imię, nic mi nie pasuje. Dziewczynka będzie Alicja bo to moje zaginione ukochane drugie imię... A przy wyrabianiu nowego paszportu w wieku lat 21 okazało się, ze tatuś wpisał mi tylko jedno w urzędzie na akcie urodzenia i mam tylko jedno. A na wszystkich dokumentach, świadectwach, indeksie, maturze a nawet... Dziecięcym paszporcie oraz pierwszym dowodzie osobistym miałam wpisane 2. I jeszcze musiałam sie tłumaczyć jak ja to zrobiłam, ze mam fałszywy dowód osobisty na nie swoje dane :)
No i nie pojechałam na wakacje bo nie dostałam paszportu a i dowód musiałam zmienić bo tata zapomniał co wpisał. A raczej zapomniał ze zapomniał wpisać ...
Mam trochę po tacie charakter...
 
Mam to samo! (Znaczy poza synkiem w brzuchu ;) )
Od ponad roku nie mogę zdecydować sie na żadne chłopięce imię, nic mi nie pasuje. Dziewczynka będzie Alicja bo to moje zaginione ukochane drugie imię... A przy wyrabianiu nowego paszportu w wieku lat 21 okazało się, ze tatuś wpisał mi tylko jedno w urzędzie na akcie urodzenia i mam tylko jedno. A na wszystkich dokumentach, świadectwach, indeksie, maturze a nawet... Dziecięcym paszporcie oraz pierwszym dowodzie osobistym miałam wpisane 2. I jeszcze musiałam sie tłumaczyć jak ja to zrobiłam, ze mam fałszywy dowód osobisty na nie swoje dane :)
No i nie pojechałam na wakacje bo nie dostałam paszportu a i dowód musiałam zmienić bo tata zapomniał co wpisał. A raczej zapomniał ze zapomniał wpisać ...
Mam trochę po tacie charakter...
To pewnie Twój synek dostanie imię po Twoim tacie[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aż zatęskniłam za moimi łobuzami. Miałam 3 prośki, już 2 lata dom bez kwiczenia tej, która odeszła ostatnia. Najśmielsza była taka cwana, że co rano warowała pod lodówką filując na ogórka, jak ktoś wszedł do kuchni to wrzask. A przecież nie dam ogórka prosto z lodówy, musi sie chwile ocieplić. No i codziennie był o to foch i awantura :) Mała terrorystka. Oczywiście pozostałe jej wtórowały z bezpiecznej odległości końca dywanu :)
koniczyna ...jestes pelna niespodzianek...:)moja swinka malgosia tez ma guzik w postaci lodowki..hihi...ach te babbyy:rofl:
 
Ja sadzilam ze bedzue chlopak bo wszyscy wokolo tescie siostry wolali ze mam brzuch jak pilka do przodu wiec myslelismy ze chlopak bedzue bo tak mowili i byl franek ;))Ale usg dwa nastepne pokazaly dziewczynka;)) i szukalismy imienia ponownie milej nocki wszystkim


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczynko mam pytanie bo widzę, że pisałaś, że masz torbiele w piersi o ile dobrze pamiętam, ja też mam i od wczoraj nawet nie myślę o dziwnym uczuciu w brzuchu tylko o strasznym bólu moich piersi nigdy mnie tak nie bolaly, a torbiele są tak wyczuwalne jak nigdy! A sutki tak bolą jak by ktoś gorąca woda poparzył. Jutro chyba zadzwonię i umówię się na usg do lekarza.
Roksi, piersi sobie monitoruj a bólem nie przejmuj bo bolą cię powiększające się piersi. Ja się cykam, bo naprawdę dużo mi sie narobiło torbieli po stresach, mam tez inne zmiany obserwowane od lat. A w tym roku to był taki progres ze usg w lutym a w wakacje sama sobie wymacałam całe skupisko nowych, zlanych sporych, których w lutym nie był wcale. No i cudowali lekarze, prześwietlało, z kilku biopsje zrobili i niby jest ok (ale biopsja często nie jest miarodajna) i mam zalecenie usg co pół roku. Akurat mi sie to przytrafiło jeden cykl po tym jak wolno mi sie było starać po przycięciu szyjki wiosna wiec naprawdę mi juz cycki opadły, podlamałam sie wtedy ze ciagle coś. I pewnie dlatego mam taki strach w głowie.
 
koniczyna ...jestes pelna niespodzianek...:)moja swinka malgosia tez ma guzik w postaci lodowki..hihi...ach te babbyy:rofl:
Ale moja wstręciucha czekała pod nią co rano i alarm był jak tylko sie ktoś zaczą ruszać nad ranem, siusiu zrobić nie dała :) terror ;) inne bały sie zejść z dywanu na parkiet ale robiły za chórek. - królowa chlewu wrzeszczy to i one
 
reklama
Do góry