reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W mojej klinice też drogo. ICSI 4500(razem z punkcja i swiezym transferem), crio transfer (wraz z AH)1200, mrożenie zarodków (taka sama cena mrozenie jajeczek)1000(pierwsza slomka)500(kolejne slomki), nacięcie osłonki AH 600, do tego pierwsza wizyta 150, kolejne wizyty 120, leki do stymulacji i po transferze (ok.3500),dodatkowe koszty przechowywania jajeczek, zarodków i nasienia przez kolejny rok po 500 zł. Badania przed procedura i w trakcie ok.2500. W sumie nazbiera się niezła kwota :-(
W Artemidzie dodatki i zmiana icis na imsi sa w cenie za nic nie doplacamy :)
 
reklama
Pixe dixi [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Joasia!![emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️wiele kobiet ma plamienia,trzymam mocno


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem co robić okazało się że mój lekarz wyjechał na urlop. Co robić dziś miałam brać lek PROGYNOVA21 a okazało się wczoraj ze mam ureaplasme. Jak myślicie brać ten lek. Czy sie wstrzymacw. Bo zastanawiam się czy może będzie i leczenie i stymulacja!?
 
Dziewczynki mnie wszystko ma kosztować maz 6000tys w Białymstoku. Leki ok 2000. Wizyty w medicover 2000 i za szpital 1200. Plus wysłałam na badania krew męża i moja 420zl Plus mocz na dna ureaplasme chlymadia i inne 200zl
 
Jestem juz w domu, niestety to nie jest plamienie a konkretny krwotok. Rano jak wkladalam progesterone to zero krwii a 45 minut pozniej, najpierw na papierze a potem to juz ciurkiem. Usg bylo ale za duzo nie widac, maly pecherzyk i w srodku nic ale to mowia ze wczesnie. Mysle ze pecherzyk jest jeszcze bo krwawienie sie dzis zaczelo ale watpie aby cos tam bylo i raczej do poniedzialku to juz nic nie zostanie.

Nie wiem co pisac bo nadziei w sumie juz nie mam, chyba sie pozegnam z invitro bo to juz drugie i chyba dalej psychicznie wysiade. Ale mam jeszcze 6 zarodkow ... oj tak mi smutno!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem co robić okazało się że mój lekarz wyjechał na urlop. Co robić dziś miałam brać lek PROGYNOVA21 a okazało się wczoraj ze mam ureaplasme. Jak myślicie brać ten lek. Czy sie wstrzymacw. Bo zastanawiam się czy może będzie i leczenie i stymulacja!?
Julita ja też miałam ureaplasme i z tego co pamiętam to brałam jakieś antybiotyki, które skończyłam kilka dni przed punkcja. Wiem że one nie szkodzą samej stymulacji. Może idź do innego lekarza?

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem juz w domu, niestety to nie jest plamienie a konkretny krwotok. Rano jak wkladalam progesterone to zero krwii a 45 minut pozniej, najpierw na papierze a potem to juz ciurkiem. Usg bylo ale za duzo nie widac, maly pecherzyk i w srodku nic ale to mowia ze wczesnie. Mysle ze pecherzyk jest jeszcze bo krwawienie sie dzis zaczelo ale watpie aby cos tam bylo i raczej do poniedzialku to juz nic nie zostanie.

Nie wiem co pisac bo nadziei w sumie juz nie mam, chyba sie pozegnam z invitro bo to juz drugie i chyba dalej psychicznie wysiade. Ale mam jeszcze 6 zarodkow ... oj tak mi smutno!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Asia! Co Ty wypisujesz!
Nawet tak nie mysl.
Wszystko bedzie dobrze



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak ja sobie podsumowałam wszystko po zabiegu czyli koszty wizyt przygotowujących, dodatkowe badania, sam zabieg i leki to mi wyszło 14200. Zabieg robiłam w klinice przy szpitalu w Poznaniu. Tam sam koszt zabiegu, wraz z mrozeniem, to chyba 7500 ale potem leki sporo nadbiły no i prywatne wizyty.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry