reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moja to jest parens bo to jedyna do ktorej mam w miare blisko.
Pixi Dixi trzymam kciuki :-)
Joasia musi być dobrze, mam nadzieje ze kropek bedzie dzielny bo u mamy najlepiej :-)
 
Kobietki u mnie punkcja, zapłodnienie, podgląd i wizyty w czasie stymulacji kosztują 6700 plus transfer 1400 plus leki plus mrożenie 500 zł na rok a wizyta pierwsza 120-150 zł . Ale tylko tam najbliżej nam bylo:/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem wściekła już się cieszyłam ze być może niedługo będę wreszcie w upragnione ciąży. A tu guzik mam ureaplasme w dodatku nie mogę od wczoraj dodzwonić się do mojego lekarza. Mówi żeby dzwonić po czym nigdy nie odbiera!!!! Nie wiem co mam robić 30 wizyta a do tego czasu mogłabym się już leczyc
 
Wiem, właśnie ale jak wpisuje klinika leczenia niepodległości to pierwsze co wszędzie Invimed i niby opinie ok, więc stwierdziłam, że to pewnie dobra klinika nie znałam się na tym i wybrałam tą! Mam nadziej, że nie będę żałować
 
reklama
Do góry