reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Omg jakie ceny ja na starcie zapłaciłam 2200 za punkcję i już w tym był koszt wizyt. Tak samo jak miałam za dwa cykle podejście do crio za wizyty nie płaciłam. Tylko 767 zł za transfer.

A ogólnie dzień dobry wszystkim!!!!
Rustynko dalej tak jest w Artemidzie ale pierwsze wizyty przed decyzja o podejsciu i jesli sa do zrobienia badania dodatkowe takie jak genetyka platne sa poza pakietem
 
Dzień dobry.
Udanego transferu dziś.
Odnośnie kosztów moja klinika bije wszystkie. Punkcja 1500, imsi 4000, każde crio 1500, mrożenie zarodków 500, mrożenie jajeczek 2000, nacięcie osłonki 500, monitorowanie zarodków 1000, do tego wizyta 150, leki do stymulacji i po transferze.. .. oczywiście dodatkowe koszty przechowywania jajeczek, zarodków i nasienia przez kolejny rok po 500 zł.
U Was jednak znacznie taniej.
 
Mi to tego momentu wyszło 12 tys. Zobaczymy co dostanę teraz jeszcze za leki na wizycie. Masakra jakaś 5 tys to mam prawie na 3 podejścia od początku :-/ yyyy ale jestem zła nawet nie mówię mężowi bo to ja wybrałam klinikę i powie ty jak zwykle zawsze tam idziesz gdzie jest drogo :p
Roksi a gdzie mieszkasz ? Bo jesli nie w tych miastach gdzie sa tansze kliniki to jeszcze dolicz dojazd ewentualny nocleg
 
Dzień dobry.
Udanego transferu dziś.
Odnośnie kosztów moja klinika bije wszystkie. Punkcja 1500, imsi 4000, każde crio 1500, mrożenie zarodków 500, mrożenie jajeczek 2000, nacięcie osłonki 500, monitorowanie zarodków 1000, do tego wizyta 150, leki do stymulacji i po transferze.. .. oczywiście dodatkowe koszty przechowywania jajeczek, zarodków i nasienia przez kolejny rok po 500 zł.
U Was jednak znacznie taniej.
OMG katastrofiren tragediren [emoji44][emoji44][emoji32]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za wizytę konsultacyjna do in vitro jeszcze 11 listopada placilam 150 zl. Teraz jest już to koszt 200-250! [emoji50] o boziu a wizyta taka jak monitoring. USG 2 minuty i tyle. Ja na te wizytę 700 km za każdym razem jechałam.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tymi kosztami za wizyte konsultacyjna przed ivf to zalezy tez od lekarza jak wezmie :)
 
Masakra dziewczyny ja za wizyty przed płaciłam 80 zł a jak zdecydowaliśmy się na ivf to wizyty co drugi dzień i badanie prg i estr za darmo płaciłam tylko za leki z refundacja ok 1500 i potem tylko za punkcjie i transfer chyba 4800 a miałam już to najlepsze a potem za dwa zarodki do zamrożenia 500zl i tyle podchodząc prywatnie nie z programu a i za wszystkie inne badania te nie płaciłam
 
Rustynko dalej tak jest w Artemidzie ale pierwsze wizyty przed decyzja o podejsciu i jesli sa do zrobienia badania dodatkowe takie jak genetyka platne sa poza pakietem

Na pierwszą wizytę poszłam w moim mieście i za nią nie płaciłam (260)bo lekarz przyjmował w przychodni gdzie mam pakiet enelmed. Za 2 kolejne w Białymstoku a i owszem nie pamiętam 100 -160 ale ja nie wiem Artemidzie tylko w medicover miałam wizyty.
 
reklama
Do góry