reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Część dziewczyny. Wraca do was po poradę.... W skrócie.... Choroba Gravesa Beschedowa ...Obecnie Tsh 2,4 ale anty Tpo zaszalalo dużo ponad normę, zmiana lekarza, decyzja o 3 próbach na Lametta, ale do tego Eutyrox...Jejka, trochę się obawiam żeby nie zaszaleć z tą tarczycą i znowu żebym nie walczyła z nadczynnością bo to dużo gorsze od niedoczynności....:( Czy któraś z was ma podobne doświadczenia,;(
Jakby co kochana mam Lamette, której na pewno nie zuzyje jeśli chcesz daj znać to Ci wyśle :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas nas w Ol wizyty byly od 160 do 250 zl bez dodatkowych badan
To w Bialym wizyta do in vitro kosztowala 250 zl tez bez zadnych badan. Ale teraz weszlam na cennik i jest zmieniony i ceny w gore. Bo zwykla wizyta kosztuje teraz 160-180 zl a np badania prenetalne placilam po 350 zl a teraz juz 430 zl
 
Faktycznie różnica cenowa straszna!
Ja wybrałam klinikę pierwszą jaka mi się pokazała w Google! nie miałam pojęcia nic na ten temat byłam ciemna myślałam, że cenny wszędzie takie same i, że jak pójdę na wizytę to powiedzą, że wszystko Oki ale wyszło jak wyszło ! Już zapłaciłam i zostaje mi tylko liczyć na cud, że będzie wszytko Oki przy pierwszym podejściu ale im bliżej tym wiem, że nie ma szans. Może i dobrze bo jak bym myślała, że będzie ciąża przy pierwszym podejściu i jak by nie było to nie będę może tak załamana. Jak nir wyjdzie u nas to zmieniam klinikę bo nie będzie mnie stać znowu tyle zapłacić!
 
Faktycznie różnica cenowa straszna!
Ja wybrałam klinikę pierwszą jaka mi się pokazała w Google! nie miałam pojęcia nic na ten temat byłam ciemna myślałam, że cenny wszędzie takie same i, że jak pójdę na wizytę to powiedzą, że wszystko Oki ale wyszło jak wyszło ! Już zapłaciłam i zostaje mi tylko liczyć na cud, że będzie wszytko Oki przy pierwszym podejściu ale im bliżej tym wiem, że nie ma szans. Może i dobrze bo jak bym myślała, że będzie ciąża przy pierwszym podejściu i jak by nie było to nie będę może tak załamana. Jak nir wyjdzie u nas to zmieniam klinikę bo nie będzie mnie stać znowu tyle zapłacić!
Tu masz cennik Artemidy
Screenshot_2017-01-21-09-56-33.png
Screenshot_2017-01-21-09-57-07.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-01-21-09-56-33.png
    Screenshot_2017-01-21-09-56-33.png
    26,7 KB · Wyświetleń: 496
  • Screenshot_2017-01-21-09-57-07.png
    Screenshot_2017-01-21-09-57-07.png
    22,5 KB · Wyświetleń: 481
Omg jakie ceny ja na starcie zapłaciłam 2200 za punkcję i już w tym był koszt wizyt. Tak samo jak miałam za dwa cykle podejście do crio za wizyty nie płaciłam. Tylko 767 zł za transfer.

A ogólnie dzień dobry wszystkim!!!!
 
I nie chodzi w tym wypadku o pieniądze, bo to małżeństwo ma pieniądze. Wiec czy wydadzą 60
To ja chyba zapłaciłam najwięcej :realmad: punkcja i IMSI 5800 embriotransfer 800 mrożenie 2 zarodków 550 plus wizyty :frown: i leki

Mi to tego momentu wyszło 12 tys. Zobaczymy co dostanę teraz jeszcze za leki na wizycie. Masakra jakaś 5 tys to mam prawie na 3 podejścia od początku :-/ yyyy ale jestem zła nawet nie mówię mężowi bo to ja wybrałam klinikę i powie ty jak zwykle zawsze tam idziesz gdzie jest drogo :p
 
A pewnie. Za 10 lat się będziesz martwić, żeby wszy nie złapało na zimowisku. Codziennie ostatnio taka reklama mi na aplikacji bb wyskakuje ;)
Będzie dobrze!


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

Dzięki za pocieszenie :p chciałabym żeby było zdrowe... moje koleżanki jak zachodziły w ciąże to mam wrażenie, że się niczym nie martwiły... Jak się czujesz? Masz już datę betowania?
 
reklama
Ja niestety juz nie wrócę do invimedu.
Za podstawowy pakiet zapłaciłam 7500 a w tym miałam wizyty, ale tych wizyt jak na lekarstwo 3. Chciałam 4 to kręcili nosem.
Dodatkowo leki mnie wyniosły około 1500. Nie wspomnę o badaniach, z którymi tez kombinowałam w enel medzie.
Na szczęście firmowy pakiet mam taki ze moge mieć skierowanie od lekarza zewnetrznego. Wiec robili mi badania wszystkie które miałam w pakiecie.

Jednym słowem mamy przeje*ane.
Bo musimy płacić kupę tysiecy złotych za dziecko.
To powinno byc ZA DARMO! To nie jest nasze widzi misie, ze chcemy dziecko "ze szkiełka" to jest nasza natura, takie jesteśmy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry