reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a ja niestety musze przesunac crio na jeszcze kolejny cykl:(lecimy za granice na ferie i chyba nie zafunduje sobie lotu po transferze...bede sie martwic i chyba lepiej poczekac...lot by wypadal akurat na betowanie i chyba lepiej sie bede czula u siebie w tym czasie...
 
reklama
a ja niestety musze przesunac crio na jeszcze kolejny cykl:(lecimy za granice na ferie i chyba nie zafunduje sobie lotu po transferze...bede sie martwic i chyba lepiej poczekac...lot by wypadal akurat na betowanie i chyba lepiej sie bede czula u siebie w tym czasie...

Tez bym przesunęła. O transferze to i lot i inne atrakcje. Poza tym ie wiem co można by robić na takich feriach po transferze żeby się na nich nie zanudzić. Czytać i spacerować wokół komina? ;) Szkoda wakacji...


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
To ja dla odmiany Wam opowiem jak tu jest w Wariatkowie [emoji38] Mówię wczoraj do pielęgniarki , że bardzo proszę o coś innego a nie morfine do punkcji bo boli mnie przy pobieraniu jak cholera. Na co pani zapisała mi gaz rozweselajacy [emoji23] Ręce opadły. Pytam jej więc o leki rozkurczowe na dzień po punkcji ( ciul wie co w tej Szwecji podaja) i słyszę.... ze mam wziąć paracetamol i iść do pracy to nie będę o bólu myśleć [emoji23]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Bo trzeba być twardziochem a nie mieciochem hi hi hi hi.
W Hiszpanii paracetamol jest na wszystko :laugh2:
Dźwne te ich metody :rolleyes2:
Mi trochę słabo bo histero mam mieć na ibuprofenie i relanium ale punkcie. ...... to bym padła jak nic.
 
Trzymamy kciuki za udane wizyty i same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - asiex - badania prenatalne

21.01 - Pixie_Dixie - criotransfer
23.01 - Jo_asia79 - betowanie
24.01 - ziółko87 - badania prenatalne 1
25.01 - Ewunka - histeroskopia
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

03.02 - Klarsa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.02 - rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - rybka14 - badania prenatalne 3
07.02 - ambicja - badania prenatalne
08.02 - Ewunka - kontrola
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę / badania prenatalne
01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,
Kreatola poproszę o wpisanie mnie na betę 27

Dziewczyny pięknych widoczków i samych nudnych wyników w samym środku normy na wizytach


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
reklama
Dziewczyny, a jak ta próba się ni powiedzie to kolejnego kropka kiedy się przyjmuje? Dobrze jest czekać te 3 miesiące?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Do góry