reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
czesc wszystkim....zagladam tu bardzo rzdko bo wszystko szybko siedzieje...... jestem po crio ktore odbylo sie 17.01 moja pani dr zlecla 3 weryfikacje 3dni po,6dni po i10......leki jakie biore to estrofem 3x1,luteina dopochwowo 3x2, luteina podjezykowo 3x2, clexane 0,4, metypred ,wit d3,acesan i glukophage.....dzis bylam na weryfikacji moj blastek to 3bb wyniki

(B-HCG) <0.1 _ mIU/ml
Estradiol 17-beta (E2) 4863 _ pg/ml
Progesteron (PRG) 27.20 _ ng/ml


czy beta moze cos jeszczeruszyc ...troche sie podlamalam
 
moja pani dr zalecila weryfikacje3dpt,6dpt i 10dpt zeby konrolowac i ewentualnie dolozyc progsteron czy cos....transfer mialam tak jak wspomnialam we wtorek 5 dniowej blastki, umnie to 3 transfer i zawsze problem z implantacja......
 
Kto po in vitro?


2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a jak ta próba się ni powiedzie to kolejnego kropka kiedy się przyjmuje? Dobrze jest czekać te 3 miesiące?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

Jedziemy od razu [emoji12] ja mam oocyty zamrożone i juz kazałam mężowi dbać o dietę ,żeby w kwietniu był gotowy [emoji23] oczywiście czysto teoretycznie, bo nam sie uda [emoji1307][emoji1307] [emoji12]

czesc wszystkim....zagladam tu bardzo rzdko bo wszystko szybko siedzieje...... jestem po crio ktore odbylo sie 17.01 moja pani dr zlecla 3 weryfikacje 3dni po,6dni po i10......leki jakie biore to estrofem 3x1,luteina dopochwowo 3x2, luteina podjezykowo 3x2, clexane 0,4, metypred ,wit d3,acesan i glukophage.....dzis bylam na weryfikacji moj blastek to 3bb wyniki

(B-HCG) <0.1 _ mIU/ml
Estradiol 17-beta (E2) 4863 _ pg/ml
Progesteron (PRG) 27.20 _ ng/ml


czy beta moze cos jeszczeruszyc ...troche sie podlamalam

Doświadczenia w betach nie mam bo jeszcze nie robiłam ale z tego co tu czytam to chyba 3 jaczki musiałyby być żeby wyszła w 3 dniu [emoji12]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Asiex husannn wspanualych widokow!!!

W Uk tez na wszustko paracetamol,Po punkcji paracetamol po transferze paracetamol w ciazy paracetamol przy grypie paracetamol;))
Tez tego nie kapuje Ale jak bardzo zaboli biore tylko ..... paracetamol [emoji38][emoji38]bo nic mi nie dadza innego tutaj


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry