reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jęzor masz swój czy Obcego? ;)
Btw mnie mój szczypie po ananasie zjedzonym godzinę temu :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

A ja na urlopie najadłam sie ananaskow, po pare plasterków do każdego posiłku bo takie dobre były [emoji12] nic nie szczypało,tylko słodziutkie były( ale bez środka).. mniam

U mnie było podobnie :), naturalnie endo w połowie cyklu bardzo ładne, a przy estrofemie masakra...szczerze, to myslę ze to mogła być przyczyna niepowodzenia crio- zbyt pochopna decyzja o transferze przy zbyt cienkim endo. Bo miało miedzy 7-8mm i właściwie przez 3 wizyty nic nie urosło.

To muszę przypilnować doktorka z endo !!!

Wiecie, czytam forum na aplikacji bb, zjechałam na dół a tam reklama. Promo ananasów w lidlu [emoji28]


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Kochana bo te programy reklamowe są ustawione do naszych preferencji...[emoji58] musiałaś szukać wiadomości o ananasie ostatnio i Ci wyskoczyło, ja jak czegoś szukam to w incognito bo pózniej komuś na moim kompie to wyskakuje [emoji15][emoji12]

Balątko, ropuszka :frown::frown:

Proszę dopisz mnie kreatola na jutro na wizytę przed krio

Ja mam jakoś wcześnie tą wizytę bo 7 dc. Jak czytam historie że po estrofemie endo niektórym nie rośnie to się podlamalam. Którego dnia cyklu robi się transfer przy tym estrofemie man 2 zarodki trzydniowe 8 A.

Widzę ,ze bardzo podobie idziemy, ja tez mam wcześnie wizytę bo 9dc ale dlatego ,ze dr nie bedzie koło 13 dc, i trochę mi sie nie chce jechac na jeszcze jedna przed crio ale chyba będę musiała to endo sprawdzić bo jutro to ono malutkie pewnie jeszcze bedzie [emoji58] tez mam estrofem i 2 trzydniowe kropki [emoji6]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Dziewczyny proszę o radę. Po pozytywnej becie jak długo bierze się encorton. Wzięłam go na własną rękę bo lekarz nie chciał zapisać więc nie będę się go teraz radzić w tej kwestii. Biorę 5 mg raz dziennie. Kiedy należy bo odstawić bo wiem że nie powinno się przeciągac. Jakie macie doświadczenia?
Hej,ja brałam cała stymulacje (ok miesiaca), całe 2 tyg po transferze,jak wyszła mi pozytywną beta kazała w ciągu 8 dni odstawić. Pamiętaj,że encorton odstawia się stopniowo zmniejszając dawkę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pixie_Dixie
Ja planowo miałam mieć wizytę 8-9 dc ale u nas są ferie i lekarzy nie ma dlatego mam 7 u innego bo mój przyjmuje w poniedziałek dopiero ale podejrzewam że w przyszły poniedziałek 12dc też będę musiała tam jechać nie wiem po co ta wizyta tak wcześnie
 
Pixie_Dixie
Ja planowo miałam mieć wizytę 8-9 dc ale u nas są ferie i lekarzy nie ma dlatego mam 7 u innego bo mój przyjmuje w poniedziałek dopiero ale podejrzewam że w przyszły poniedziałek 12dc też będę musiała tam jechać nie wiem po co ta wizyta tak wcześnie

Pisałaś wcześniej,ze miałaś torbiel, wiec pewnie dr chce miec pewność ze wszystko juz zanikło [emoji4]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Dziewczyny proszę o radę. Po pozytywnej becie jak długo bierze się encorton. Wzięłam go na własną rękę bo lekarz nie chciał zapisać więc nie będę się go teraz radzić w tej kwestii. Biorę 5 mg raz dziennie. Kiedy należy bo odstawić bo wiem że nie powinno się przeciągac. Jakie macie doświadczenia?
Ja Encorton odstawiłam dopiero w 12 tygodniu powoli zmniejszajac dawke takie miałam zalecenie

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam ten sam problem. Jutro na 14 transfer, a nie wiem czy brać leki czy nie. Oszaleć można z tymi wątpliwościami.
Ja jak miałam transfer około 12 to mi lekarz leki rano kazał wziąć wszystkie normalnie a dawkę popołudniowa wziąć tylko te leki które nie są dowcipne (te dowcipne kazał piminac).I wieczorem po transferze miałam już brać leki jak wcześniej
 
A ta hiperstymulacja jak sie objawia? I w czym przeszkadza?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Do góry