reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dokladnie
Czy to wcinac ananas [emoji531] czy nie ... czy to sprzatac dom Po transferze lub nie .... co ma by to bedzue bo ja jestem takim przykladem nie jadlam ananasa i robilam lekkie porzadki domowe typu mycie podlog i odkurzanie a inne nawet okna myly wiec ....... pozytyw I JuZ
Trzymam za wszystkie !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nr żartuj, ja po jutrzejszym transferze nawet nie tknę odkurzacza ani mycia podług ani kurzy ani nic z tych rzeczy do końca weekendu. Należy mi się za te wszystkie kucia brzucha i łykanie tony chemii. Niech mój Emek trochę popląsa z mopem, a co! [emoji12]


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
reklama
Kawa
Mhm, a w w czym szkodzi kawa jeszcze przed transferem? Tzn. nie mowię o opisaniu się kawa jak w "Kochanych kłopotach" a o jednej maleńkiej słabej kawie do śniadania? Ja się całkiem serio pytam.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

d0dd4c5a5c3344fcca7fbd5a7b59d106.jpg

Tylko to znalazlam ,lekarz przed punkcja nam powiedzial ograniczyc kawe alkohol wiec ja wogole rzucilam sadzac ze jeszxze lepiej;)), oczywiscie sa kobiety ktore pija mala z mlekiem caly okres ivf a i cala ciaze ja od jakos od punkcji rzucilam a zaczelam pare tyg temu tylko jedna z rana




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez sie wydaje ,ze kawa nie szkodzi [emoji6] można ograniczyć jak ktoś duuuuzo pije ale jedno cappuccino z pianka [emoji12][emoji39]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio

Ja kiedyś szukałam informacji o tym jak byłam w ciąży i ewentualnie można by podciągnąć pod taki powód nie picia kawy to, ze może żle wpłynąć na uklad krążenia, serduszko u dziecka. I raczej nie maleńkie cappuccino (tez takie pije). No ale od transferu przez resztę ciazy (oby oby) zamierzam to tez ograniczyć do max 1 maleńkiej w niedzielny poranek.
Osobiście myśle, ze pod tym kontem bardziej zaszkodzi herbata, i to nie tylko czarna a właśnie szczególnie zielona.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Nr żartuj, ja po jutrzejszym transferze nawet nie tknę odkurzacza ani mycia podług ani kurzy ani nic z tych rzeczy do końca weekendu. Należy mi się za te wszystkie kucia brzucha i łykanie tony chemii. Niech mój Emek trochę popląsa z mopem, a co! [emoji12]


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Nie no zaczelam sprzatac pare dni Po transferze ;)) Ale nie ze padalam ze zmeczenia ,sprzatalam wyobrazajac sobie tanczac walczyka lekkiego z mezem a to byl mop [emoji23][emoji23]
Od poczatku ciazy chodze na basen i zyjemy, mamy Sue dobrze wazne aby Sue nie meczyc a ribic przyjemnosc , lubie posprzatac moj domek [emoji23][emoji13],teraz za to wiecej maz sprzata,u nas coraz mniej energi zgaga i placz ------ hormonki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no zaczelam sprzatac pare dni Po transferze ;)) Ale nie ze padalam ze zmeczenia ,sprzatalam wyobrazajac sobie tanczac walczyka lekkiego z mezem a to byl mop [emoji23][emoji23]
Od poczatku ciazy chodze na basen i zyjemy, mamy Sue dobrze wazne aby Sue nie meczyc a ribic przyjemnosc , lubie posprzatac moj domek [emoji23][emoji13],teraz za to wiecej maz sprzata,u nas coraz mniej energi zgaga i placz ------ hormonki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja non stop płacze [emoji22][emoji24] wszystko mnie wzrusza ehh te hormony.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja załapałam jakiegoś doła wcale nie cieszę się na ten zbliżający transfer :frown: pojadę bo ich tam nie zostawię ale jakoś i tak mam wrażenie że się nie uda, jakby tego było mało to mnie chyba zwolnią z pracy. Wie może ktoś czy mogę dostać zwolnienie l4 po transferze? A jak tak to ile? Człowiek się poświęca a pracodawca ma to w d....
 
Nie no zaczelam sprzatac pare dni Po transferze ;)) Ale nie ze padalam ze zmeczenia ,sprzatalam wyobrazajac sobie tanczac walczyka lekkiego z mezem a to byl mop [emoji23][emoji23]
Od poczatku ciazy chodze na basen i zyjemy, mamy Sue dobrze wazne aby Sue nie meczyc a ribic przyjemnosc , lubie posprzatac moj domek [emoji23][emoji13],teraz za to wiecej maz sprzata,u nas coraz mniej energi zgaga i placz ------ hormonki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Polecam tampon. Na ten basen. Zawsze jakies zabezpieczenie. Ja generalnie nie miewałam infekcji intymnych, kilka razy przyplątało się w ciagu ostatnich 2 lat bo miałam okres prawie miesiąca na antybiotykach troche dożylnych, troche doustnych. No i zaczęłam łapać. Juz na szczęście od pół roku jest git ale na basenie potrafiłam cholerstwo złapać, a arkad chodziłam pływać z tamponem skończyło się to przytrafiać.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Kiedys slyszalam ze placze Sue w ciazy I se myslalam jak to tak mozna plakac ?? ... a teraz dziewczyny doslownie wkurza mnie nawet korek na ulicy I ja Po srodku niego i nawet o to chce mi Sue ryczec, mowie COs di meza jesli tego nie zrobi JuZ to JuZ mi Sue chce ryczec ... tak szybko nerwy mi puszczaja ze szok ... cierpliwosvi

Koniczynka ty rob jak uwaza sz sadze ze gdybym wyczytala tez bym jadla ananas I te dieta bialkowa,wiadomo chcemy jak najlepiej ,ja kovhalam fajeczki i kawke a rzucilam ,ja tylko pisze jak to u mnie wygladalo Po transferze ,trzymam kciyki mocno [emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja załapałam jakiegoś doła wcale nie cieszę się na ten zbliżający transfer :frown: pojadę bo ich tam nie zostawię ale jakoś i tak mam wrażenie że się nie uda, jakby tego było mało to mnie chyba zwolnią z pracy. Wie może ktoś czy mogę dostać zwolnienie l4 po transferze? A jak tak to ile? Człowiek się poświęca a pracodawca ma to w d....

Ewelinko, pamiętaj, że co druga tabletka, która łykasz ma na ulotce ze powoduje stany depresyjne. A Encorton nawet schizofrenie, manie i majaczenie. Głowa do góry! Z L4 ci nie pomogę, ja w ogóle nie korzystam bo pracuje zleceniowo. Poinformowałam klientki, ze jesli ktoś coś bardzo by potrzebował to zapraszam do mnie do domu w najbliższych dniach... Myśle, ze to zależy od lekarza.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
reklama
Polecam tampon. Na ten basen. Zawsze jakies zabezpieczenie. Ja generalnie nie miewałam infekcji intymnych, kilka razy przyplątało się w ciagu ostatnich 2 lat bo miałam okres prawie miesiąca na antybiotykach troche dożylnych, troche doustnych. No i zaczęłam łapać. Juz na szczęście od pół roku jest git ale na basenie potrafiłam cholerstwo złapać, a arkad chodziłam pływać z tamponem skończyło się to przytrafiać.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Tak lekarz mi to tez powiedzial ;) bierzemy bierzemy Ale tez Tydz JuZ nie bylam ,nie chce mi sie nic i jeszcze pracuje ,JuZ tez praca nawet mnie nie cieszy Ale cierpliwosc wiem ze to hormony bo taka nie bylam zolzawata


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry